Житомир

Щомісяця додаються нові групи
Діти 7-11 років
Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 33
П’ятниця з 16:00 до 17:40
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Житомирі

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Житомирі. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За методикою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Головна мета програми полягає у гармонійному розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати. Це сприяє виробленню розумових здібностей та ефективному інтелектуальному розвитку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Житомирі

Методика Соробана базується на японській техніці освоєння усного рахунку, яка зазнала безліч удосконалень. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, комп'ютерні тренажери. Створено унікальний алгоритм подачі матеріалу. Скорочена загальна тривалість курсів.

Заняття проходять у форматі цікавих ігор. Вправляючись разом з однолітками, малюки отримують нові знання і виробляють розумові навички. Згодом вони закріплюються при нетривалих домашніх тренуваннях за комп'ютером. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань як звичайна школа. Освітня методика спрямована на синхронний розвиток лівої і правої півкуль мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок є важливим доповненням.

Записатися в Соробан в Житомирі можна у розділі сайту «Запис». У заявці необхідно вказати місто, зручне розташування школи і час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.