Южне

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
Южне пр. Григорівського десанту, буд 34/4 ТЦ "Плаза" офiс №6
Четвер з 18:30 до 19:30
записатися

Діти 7-11 років
Южне пр. Григорівського десанту, буд 34/4 ТЦ "Плаза" офiс №6
Субота з 13:30 до 15:05
записатися

Соробан в Южному

Соробан - давня японська методика навчання арифметиці, для якої використовується спеціальна рахівниця абак (абакус). Спочатку діти освоюють її, а потім лічать подумки, уявляючи дії (візуалізуючи). Таке навчання розвиває обидві півкулі мозку в рівній мірі і вчить використовувати їх властивості одночасно. Саме тому соробан має другу назву - «ментальний рахунок», адже освоєння арифметики - не пряме призначення курсів. Кому це підійде? Академія швидкісного усного рахунку приймає діток з 5-ти років і добре готує до того, щоб піти в 1 клас. Дитина, яка відвідує 2 клас, 3 клас, 4 клас навчиться не тільки математиці, а й підвищить успішність. Школа Соробан набирає і учнів 5 класу, 6 класу, що стане їм у пригоді, адже до цього періоду ускладнюється шкільна програма. Сучасні переваги В Україні ментальна арифметика набирає все більшої популярності з 2013 року, а програма адаптована до сучасних методів викладання, тому збагачена:
  • мультимедійними матеріалами (візуальні, аудіальні)
  • комп'ютерною програмою-грою
  • анімованими завданнями
Від класичної нинішня методика швидкого усного рахунку відрізняється формою і тривалістю тренувань. Вони не обтяжують учнів на відміну від шкільної «зобов'язалівки» або як позаурочні заняття. Форма інтерактивної гри приваблює виконувати завдання навіть найменших, непосидючих малюків. Школа усного рахунку в Южному запрошує відвідати заняття, подивитися як вони проходять, познайомитися з тренером, дізнатися скільки коштує навчання і записатися. Запис можливий по телефону або на сайті, де публікується дійсний розклад. Усний рахунок - це тренування, на які діти ходять з радістю, охоче виконують завдання, а результати порадують усіх батьків!
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.