Вишгород

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Вишгород, прт. Шевченка, 6а
Середа з 16:30 до 17:45
записатися

Діти 7-11 років
м. Вишгород, прт. Шевченка, 6а
Четвер з 16:20 до 18:00
записатися

Школа усного рахунку у Вишгороді

Школа ментальної арифметики Соробан вперше відкрила свої двері для дітей в Україні у 2013 році. З тих пір її популярність зростає, філії відкриваються в різних куточках нашої країни і ближнього зарубіжжя, а батьки вважають, що це найкраща школа розвитку дитячого інтелекту. Не дивно, адже ментальна арифметика на сьогодні – методика, яку використовують у навчанні дітей майже в 60 розвинених країнах світу. Ментальний рахунок запалює пізнавальний вогник у розумі кожної дитини, змушує мозок працювати на повну потужність, даючи можливість природним задаткам розкритися повною мірою. Особливість методики в однаково інтенсивному розвитку півкуль головного мозку, що дозволяє проявитися водночас творчим здібностям і задаткам раціонального мислення. Навчання швидкому рахунку у Вишгороді впливає на всі сторони розвитку дитини:
  • інтелектуальний (мислення, уява, логіка, пам'ять);
  • соціальний (спілкування, робота в команді, адаптація в колективі);

Школа покращеної ментальної арифметики у Вишгороді

Соробан у Вишгороді – центр навчання швидкісному усному рахунку, де із задоволенням займаються діти різного віку. Старші групи відвідують школярі. Школа щомісяця набирає на курси малюків від 5-ти років. Швидкий усний рахунок доступний і має найбільш виражений ефект з 5 до 11 років, тобто в Соробан можуть займатися дошкільнята, учні молодшої школи (1, 2, 3 клас) та середньої загальноосвітньої школи (4, 5, 6 клас). Заняття для всіх проходять за однаковою схемою:
  • 4 рази на місяць спільні уроки з тренером в навчальному класі;
  • щоденне закріплення результатів домашніми 15-хвилинними тренуваннями.
Принцип дії методики базується на роботі з японськими рахівницями абакус (абак). Для обчислення на рахівницях діти користуються двома руками, стимулюючи, таким чином, клітини правої і лівої півкуль. Пізніше замість реального рахункового інструменту для розв'язання арифметичних прикладів малюки вдаються до допомоги власної уяви, візуалізуючи абакус і подумки пересуваючи рахункові кісточки. Так півкулі вчаться працювати злагоджено, а значить, швидко і продуктивно. Усі питання (скільки коштує навчання, як формуються групи, коли проходять заняття) задавайте тренеру по телефону. Записатися в Школу у Вишгороді можна за допомогою функції «запис» на сторінці сайту.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.