Василькiв

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м Васильків, вул.Соборна, 66
Четвер з 17:00 до 18:30
записатися

Неділя з 10:00 до 11:30
записатися

Діти 7-11 років
м Васильків, вул.Соборна, 66
Неділя з 14:00 до 15:50
записатися

Школа усного рахунку Соробан у Васильковi

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Васильковi, яка відкрита з 2016 року. Україна відкрила для себе швидкісний усний рахунок з 2013 року.

Навчання доступне дошкільнятам з 5-ти років. Верхній поріг - це діти, які відвідують 5 клас і 6 клас, а саме - діти до 11-12 років.

Найбільш корисним ментальний рахунок є для дітей, які збираються в 1 клас і які відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас загальноосвітньої школи.

Школа усного рахунку в Васильковi - це не звична для нас математика. Основний напрямок програми - розвивати дитячий мозок використовуючи ментальний рахунок.

Навчання усного рахунку починається з рахівниць абак, їх ще називають абакус або соробан. Діти паралельно навчаються їх візуалізувати і пересувають кісточки вже на цих представлених рахівницях.

Також як Платон у своїй академії взяв за основу школу Піфагора, поглибивши її, так і Школа Соробан взяла ментальну арифметику і на її основі створила унікальну методику навчання, удосконалила її, створивши корисну комп'ютерну гру, за допомогою якої діти щодня закріплюють навички вдома.

Правильний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, веселі та цікаві заняття, а головне - чітка і правильна методика подачі матеріалу - все це допомагає дитині легко освоїти усне обчислення і навчитися легко використовувати ментальні можливості мозку.

А це - неймовірне тренування всіх розумових процесів.

Курси швидкого рахунку не дають академічні шкільні знання, все навчання націлено на синхронний розвиток лівої та правої півкулі дітей. А швидкий усний рахунок - це бонус, приємне доповнення до основних розвинутих функцій лівої та правої півкулі.

Записатися в Школу в Васильковi можна на сайті у розділі «Запис», вибравши своє місто, зручне розташування школи і час занять. Скільки коштує навчання швидкому рахунку в м. Васильковi можна дізнатися натиснувши кнопку "Записатися".

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.