Суми

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Суми, прт. М.Лушпи, 41
Понеділок з 18:00 до 19:20
записатися

Субота з 10:15 до 11:35
записатися

Діти 7-11 років
м. Суми, прт. М.Лушпи, 41
Вівторок з 00:00 до 17:40
записатися

Субота з 11:50 до 13:30
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Сумах

Японська методика навчання швидкому усному рахунку соробан відома в Україні з 2013 року. При навчанні використовуються спеціальна рахівниця - абак (абакус), а після її освоєння обчислення переводяться в уяву, а в подальшому повністю переходять на усний рахунок. Що ж такого особливого дає соробан і чому його ще називають «ментальна арифметика»?

Ментальний рахунок і його своєрідність

Відмінна риса соробану від звичайної математики - розвиток здібностей окремої особистості. При цьому швидкісний усний рахунок - швидше додатковий бонус, ніж самоціль. Як це відбувається?

Коли діти вивчають абак, правила обчислень працює більше ліва півкуля, що відповідає за аналітичні здібності. Коли дії уявляють, активізується права півкуля - центр уяви. Єдиний процес синхронізує роботу обох половинок мозку, через що вони розвиваються рівномірно. Дитина навчається користуватись розвиненими навичками одночасно, що помітно підвищує результативність при будь-якому вигляді зайнятості.

Школа покращеної ментальної арифметики в Сумах

Школа Соробан удосконалила давню методику і тепер процес скоріше схожий на гру. Тому учнів не змушують, а скоріше приваблюють тим, що дійсно цікаво. Для цього програма доповнена:

  • комп'ютерною програмою-грою
  • анімованими завданнями
  • мультимедійними (візуальної, аудіальний) матеріалами
  • час тренування змінено з урахуванням вікових можливостей

Записатися на курси можна діткам з 5-ти років, а також тим, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Найстарші учні - 11 років (5 клас-6 клас). Вартість занять в академії в Сумах легко дізнатись за телефоном, визначившись з віковою групою. Також школа усного рахунку в Сумах запрошує подивитися як відбувається тренування, познайомитися з тренером, там же батьки дізнаються скільки коштує курс, записують дитину, адже результат не змусить чекати!

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.