Стрий

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Стрий,вул. Валова, 1
П’ятниця з 16:00 до 17:15
записатися

Субота з 10:00 до 11:15
записатися

Діти 7-11 років
м. Стрий,вул. Валова, 1
Понеділок з 18:00 до 19:35
записатися

Школа усного рахунку в Стрий

Найкраща школа – та, у якій дитину вчать здобувати знання самостійно. Саме цим відрізняється методика Соробан, яку використовує у навчанні дітей Школа усного рахунку в Стрий в Україні. Ментальна арифметика – основа методики. Вона сама по собі не є видатним знанням, а швидкісний усний рахунок – головною метою навчальної програми. Навчання спрямоване на розвиток структури мозку, підвищення активності роботи півкуль, утворення між ними міцних нейронних зв'язків. Завдяки рівномірним навантаженням на обидві половинки мозку, здатність дитячого розуму до сприйняття, опрацювання та запам'ятовування інформації багаторазово збільшується. І цей ефект зберігається назавжди.

Школа покращеної ментальної арифметики Стрий

Навчання швидкому рахунку в Стрий – процес, який здивує батьків маленьких соробанят і принесе величезне задоволення самим учням. Переваги вдосконаленої програми:
  • використання сучасних навчальних матеріалів;
  • прогресивний підхід до викладання;
  • наявність власної унікальної онлайн-програми.
Рахівниці абакус (абак) – інструмент вивчення ментального рахунку. Робота з ними активує центри кори головного мозку, що відповідають за зорове, слухове, тактильне сприйняття інформації. У результаті інтенсивно розвиваються права і ліва півкулі, а разом з ними розумові здібності дитини:
  • посидючість, концентрація;
  • пам'ять;
  • логіка, здатність аналізувати;
  • вміння швидко приймати рішення.
Школа Соробан в Стрий набирає на курс малюків від 5 років. Враховуючи різні здібності до навчання у дітей, були розроблені дві програми занять:
  • група для наймолодших (займаються лише дошкільнята);
  • старші групи відвідують школярі – це учні молодшої та середньої школи (1, 2, 3, 4, 5, 6 клас).
Швидкий усний рахунок для дітей – шлях до успіху у будь-яких починаннях. Тому Соробан рекомендує батькам не відкладати розвиток малюків у довгий ящик. Записатися в Школу у Стрий легко: на сторінці «запис» обирайте місто, найближчий до будинку клас і зручний час. Скільки коштує навчання та інші питання можна поставити тренеру по телефону.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.