Черкаси

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Черкаси, вул. Нижня Горова (Калинiна)
Субота з 10:00 до 11:30
записатися

Діти 7-11 років
м. Черкаси, вул. Нижня Горова (Калинiна)
Вівторок з 12:00 до 13:50
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Черкасах

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Черкасах. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Методика призначена для дошкільнят віком від 5-ти років, а також учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не звичайну математику. Ментальна арифметика використовується для гармонійного розвитку всіх відділів дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні японські рахунки. Вони пересувають кісточки в рядках, разом з тим візуалізуючи результати. Це сприяє виробленню розумових навичок і підтримці мозкової активності.

Школа покращеної ментальної арифметики в Черкасах

Старовинна японська методика освоєння усного рахунку стала основою програми Соробана. Вона доповнена комп'ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу і спеціальний підручник. Скорочена загальна тривалість курсу.

На групових заняттях, які проходять у форматі захоплюючих ігор, хлопці виконують вправи і виробляють розумові навички. В ході щоденних домашніх тренувань за комп'ютером вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати свої інтелектуальні здібності.

Курси Соробана не дають академічних шкільних знань з математики. Вони націлені в першу чергу на одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися в Соробан в Черкасах можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно вибрати місто, визначитися з зручним розташуванням школи і часом відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.