Про нас

Є 2 шляхи почати бізнес за методикою усного рахунку:

  1. Самостійно вивчити методику за кордоном (наприклад, в Японії). Придбати права або написати нові підручники. Розробити навчальний план і почати перевіряти його ефективність на дітях.
  2. Придбати у нас франшизу та долучитися до вже відпрацьованної системи з гарантованим результатом.

Договір франшизи передбачає готову бізнес-модель та підтримку нашою командою Вашого нового проекту. Від Вас – талановиті вчителі. Від нас – наші знання, вміння та досвід.

Є, правда, і третій шлях, коротше першого та дешевше другого, але, як то кажуть у народі – «дешева рибка, погана юшка» і ми його навіть не розглядаємо як альтернативу першим двом. Це варіант знайти наших наслідувачів, які пропонують «той же Соробан». Рекламуються, як Соробан, по телефону кажуть, що вони «як школа Соробан». Навіть розкажуть, що у них такий саме онлайн тренажер (дійсно скопіювавши інтерфейс нашої першої версії 2013 року випуску) Дешевизна з’ясовна – рецепт гамбургера дешевше франшизи Макдональдса, але в другому випадку ви отримуєте наш досвід, знання і постійну підтримку, як у процесі навчання, так і у способах залучення нових учнів.  Якщо Ви замислюєтеся про цей шлях, то знайте, що він ніяк не краще 4-го. Банально завантажити безкоштовний підручник Токаші Коджіма і відкрити клас. Когось вам вдасться навіть навчити.

Але ж наша мета – повні класи, а не успіх одного генія на тлі невдач від решти учнів!

Сама ідея образного усного рахунку не нова. Японці навчають цьому своїх дітей вже сотні років. У світі багато мультинаціональних шкіл, які також використовують у навчальному плані рахунки Соробан. Чому ж саме ми?

Нижче наведений графік повернення ваших інвестицій. Це не вигадані числа, а реальні цифри, отримані у 2013-2015 роках у Новомосковську, Запоріжжі, Дніпропетровську.

На сьогодні, в 2015 році, усі нові філії ВЖЕ йдуть з випередженням даних графіків, що логічно – Соробан стає відомим. Батьки бажають вести дітей до школи з високою якістю та підтвердженими результатами. Але ми припустимо, що Ви відкриваєте школу у Антарктиці, де про Соробан ніхто крім вас не знає.

Отже. 3 міста. Різна ціна франшиз. Різна вартість оренди. Різна кількість класів. Але й різний темп зростання прибутку.

Важливо, щоо «вихід в нуль» починається з 1 місяця. Це правило.

График прибыльности

Трохи докладніше про останню версію нашої комп’ютерної програми, яка дозволяє розпочати вивчення усного рахунка дитині, не чекаючи, коли вона вивчить всю теорію. Эта програма постійно доробляється та покращується програмістами під моїм особистим керівництвом.
У мережі є багато відео, де діти складають випадкові числа. Реалізація програми проста. Все зрозуміло. АЛЕ…

Наші числа через розроблену нами програму НЕ ВИПАДКОВІ.

Саме наші унікальні послідовності чисел дають максимально швидкий результат. Саме над їх вдосконаленням кожен день працює IT та методичний відділ школи Соробан.

Завдяки такому стрімкому розвитку системи, успіхи, які показували саме наші студенти через 3 місяці навчання в 2013 році (1-я версія програми), студенти 2015 (3-я версія програми) демонструють вже через місяць.

Дед соробан

Важливо, що ми не забуваємо і про емоційну частини програми. Наші користувачі не роботи, а діти. І для них є різниця – рахувати сухі цифри або «годувати ролами Діда-Соробана». Адже, якщо дитині подобається займатися – це вже 90% успіху! Креативний відділ у нашій школі не нудьгує, а вже готує багато цікавих сюрпризів!

Наші сотні відео, відзняті мамами дітей на телефони і викладені на їх сторінках у соцмережах, показують – методика Соробан доступна дітям із різними здібностями. І використання відео наших учнів (навіть моєї племінниці) у рекламі наслідувачів свідчить само за себе.

Отже, наскільки важливо вибрати добру школу, якщо на рахунках рахувати вчать у сусідньому дворі?

Як алегорія. Є багато шкіл англійської мови. Самій мові тисячі років. Але Ви підете вчитись до тієї школи – де доведено – найшвидше навчання, найвищі результати.

Наша школа дає найшвидші результати. Якщо бажаєте бути разом iз лідерами – приєднуйтесь.

Зв’яжіться зі мною.

Skype iurii12051972
Viber, телефон +380676336697

З повагою, Юрій Новосьолов.

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.