Новомосковськ

Щомісяця додаються нові групи
Діти 7-11 років
Новомосковськ, вул. Жовтнева, 10
Вівторок з 14:30 до 15:40
записатися

Неділя з 10:00 до 11:30
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Новомосковську

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Новомосковську. Початок навчання швидкісному усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для малюків у віці 5-11 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа покращеної ментальної арифметики в Новомосковську

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Основна мета програми полягає у всебічному розвитку дитячого мозку. Для цього застосовується ментальний рахунок. В першу чергу малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати обчислень, тим самим розвиваючи аналітичний і творчий відділи мозку.

Поглиблені і детально вивчені постулати Піфагора стали основою навчань академії Платона. Японська методика освоєння безпомилкового усного рахунку поклала початок Соробану. Скорочено загальний час навчання, розроблено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, комп'ютерні програми, цікаві ігри.

Займаючись з однолітками, малюки виробляють корисні розумові навички. В ході щоденних домашніх вправ на комп'ютерних тренажерах вони їх закріплюють. Це сприяє гармонійному розвитку інтелекту, дозволяє освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробана неможливо отримати академічні знання з математики як в загальноосвітній школі. Методика переслідує мету синхронного розвитку обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок вміння проводити швидкий усний рахунок – приємний бонус!

Записатися в Соробан в Новомосковську можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно вказати місто, вибрати зручне розташування школи і час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.