Миколаїв

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 36/1
Вівторок з 18:15 до 19:30
записатися

Діти 7-11 років
м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 36/1
Четвер з 16:20 до 18:00
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Миколаєві

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Миколаєві. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося в 2013 році. Заняття проводяться для малюків у віці 5-11 років. Для дошкільнят і учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика найбільш корисна. Найстаршими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Методика спрямована на гармонійний розвиток дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок. Спочатку діти вивчають спеціальні японські рахунки – абак, також звані абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуально представляючи результати, вони виробляють безліч розумових навичок.

Школа покращеної ментальної арифметики в Миколаєві

Постулати Піфагора, піддані ретельному вивченню і деталізації, стали основою вчення академії Платона. Удосконалена ж східна техніка освоєння усного рахунку являє собою програму Соробана. Вона доповнена комп'ютерними тренажерами, анімованими завданнями. Розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник. Скорочена загальна тривалість курсу.

На заняттях, які проходять у форматі захоплюючих ігор, діти виконують цікаві вправи, тим самим підтримуючи високу розумову активність і розвиваючи інтелект. В ході щоденних нетривалих тренувань вдома за комп'ютером вони закріплюють отримані знання. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати ментальні можливості мозку.

На курсах Соробана не викладаються академічні шкільні знання з математики. Програма призначена для одночасного розвитку лівої і правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Миколаєві можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, слід вибрати місто, зручне розташування школи і час проведення уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.