Мелiтополь

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м.Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 25 А
Середа з 14:00 до 15:15
записатися

Субота з 15:30 до 16:40
записатися

Діти 7-11 років
м.Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 25 А
Середа з 15:30 до 17:10
записатися

Середа з 17:30 до 19:10
записатися

Четвер з 09:00 до 10:40
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Мелiтополi

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Мелітополі. В Україні початок навчання швидкісному усного рахунку припадає на 2013 рік. Методика призначена для дітей у віці від 5-ти років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан в Мелітополі – це не звична для всіх математика. Програма переслідує мету гармонійного розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу малюки вивчають спеціальні рахунки – абак, також звані абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони розвивають аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Мелiтополi

Вчення академії Платона засновані на ретельно вивчених і поглиблених постулатах Піфагора. Методика Соробана базується на стародавній японській техніці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблені комп'ютерні програми і анімовані завдання. Створено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів.

Заняття проводяться у форматі захоплюючих ігор. Виконуючи завдання з однолітками, малюки виробляють корисні розумові навички. Вправляючись на комп'ютерних тренажерах, вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дозволяють отримати академічні математичні знання як у звичайній школі. Освітня програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок можна вважати важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Щоб записатися в Соробан в Мелітополі, слід перейти в розділ сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно вказати місто, вибрати відповідне місце розташування школи і час проведення уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.