Мелiтополь

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м.Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 10 (ТРЦ Фокстрот 3 пов.)
Середа з 14:00 до 15:10
записатися

Діти 7-11 років
м.Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 10 (ТРЦ Фокстрот 3 пов.)
Четвер з 09:00 до 10:40
записатися

П’ятниця з 16:00 до 17:35
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Мелiтополi

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Мелітополі. В Україні початок навчання швидкісному усного рахунку припадає на 2013 рік. Методика призначена для дітей у віці від 5-ти років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан в Мелітополі – це не звична для всіх математика. Програма переслідує мету гармонійного розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу малюки вивчають спеціальні рахунки – абак, також звані абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони розвивають аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Мелiтополi

Вчення академії Платона засновані на ретельно вивчених і поглиблених постулатах Піфагора. Методика Соробана базується на стародавній японській техніці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблені комп'ютерні програми і анімовані завдання. Створено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів.

Заняття проводяться у форматі захоплюючих ігор. Виконуючи завдання з однолітками, малюки виробляють корисні розумові навички. Вправляючись на комп'ютерних тренажерах, вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дозволяють отримати академічні математичні знання як у звичайній школі. Освітня програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок можна вважати важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Щоб записатися в Соробан в Мелітополі, слід перейти в розділ сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно вказати місто, вибрати відповідне місце розташування школи і час проведення уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.