Маріуполь

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 48
П’ятниця з 11:00 до 12:00
записатися

Діти 7-11 років
м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 48
Середа з 14:30 до 16:00
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Маріуполі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Маріуполі. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років і учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок являє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан викладає не звичайну математику. Ментальна арифметика є інструментом для гармонійного розвитку мозку малюків. В першу чергу вони вивчають абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, діти підтримують високу розумову активність і розвивають інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Маріуполі

Програма Соробана є вдосконаленою японською методикою освоєння усного рахунку. Вона доповнено безліччю комп'ютерних програм і анімованих завдань. Розроблений спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів. Скорочена загальна тривалість курсу.

На заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, малята виконують вправи і виробляють корисні розумові навички. При нетривалих щоденних тренуваннях вдома за комп'ютером вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дають академічних шкільних знань з математики. Освітня методика націлена на синхронний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок вміння проводити швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися в Соробан в Маріуполі можна в розділі сайту «Запис». У заявці слід вказати місто, зручне розташування школи і час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.