Львiв

Щомісяця додаються нові групи

Школа усного рахунку Соробан у Львові

Соробан – перша школа інтелектуальних обчислень у м. Львів. В Україні методика навчання швидкісному усному рахунку започаткована у 2013 році. За нею займаються діти віком від 5-ти років. Ментальний рахунок найбільш корисний для малечі, яка збирається піти в 1 клас. Він також добре опановується дітьми, які відвідують 2 клас, 3 клас, 4 клас школи. Верхній поріг - учні 5 класу та 6 класу, тобто хлопці-дівчата у віці до 12 років.

Школа Соробан прищеплює не звичайні математичні навички. Програма спрямована на забезпечення всебічного розвитку дитячого мозку. Ментальна арифметика - ефективний засіб досягнення цієї мети! Навчання за методикою школи починається ознайомленням з соробаном (рахівницями, які називають абак або абакус). Діти вчаться пересувати кісточки на рахівницях, а потім візуалізують результати лічби в уяві.

Школа покращеної ментальної арифметики у Львові

Як Післямова до Львівського «Апостола» першодрукаря Івана Федорова – не має собі ані рівної, ані схожої з-поміж інших післямов до слов'янських друкованих книг, так і сучасний Соробан, опираючись на прадавню японську методику ментальної арифметики, стає, врешті, досконалою програмою дитячого розумового розвитку!

Чітка методика подачі матеріалу, безліч прикладів, анімованих завдань, веселі уроки, спеціально розроблений підручник, комп'ютерні програми для щоденних тренувань вдома - все те, що дозволяє дітям легко засвоїти усну арифметику. Постійно утримуючи високу розумову активність діти швидко і гармонійно розвивають свій мозок. Кожен, під час занять, навчиться не тільки використовуватися глибинні можливості обох півкуль, але й всебічно розвине свій інтелект. При цьому швидкий усний підрахунок - скоріше бонус до безлічі вироблених розумових навичок, аніж основна мета навчання. Курси Соробан спрямовані на синхронний, всебічний розвиток мислення, а не на отримання академічних знань з математики.

Для запису на навчання, та щоб дізнатися скільки коштує, Вам необхідно перейти в розділ «Записатись», вибрати відповідне місто, вказати бажане розташування школи і час занять. Дізнавайтеся про вартість курсів у старовинному Львові.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.