Луцьк

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Луцьк пр. Відродження, 22в
Четвер з 18:00 до 19:15
записатися

Діти 7-11 років
м. Луцьк пр. Відродження, 22в
Понеділок з 15:00 до 16:35
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Луцьку

Соробан - перша школа інтелектуального рахунку в Луцьку. В Україні історія навчання швидкісному усному рахунку бере свій початок з 2013 року.

Методика, яка допомагає навчитись блискавичному усному рахуванню, розрахована для дітей 5-11 років. Нижній поріг – діти, які ще ходять до старшої групи дитячого садка, верхній – учні 5 і 6 класів. Найбільш корисний ментальний обрахунок для школярів, учнів у 1 класі, 2 класі, 3 класі та 4 класі.

Школа покращеної ментальної арифметики в Луцьку

Соробан – це не звична проста математика. Програма унікальної Школи спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. А ментальна арифметика – ефективний спосіб досягнення поставленої мети! Знайомство з рахівницями абак або абакус – перший етап процесу навчання усним обчисленням. Ці рахівниці ще називаються соробан. Діти учаться візуалізувати числа, пересуваючи кісточки на уявних рахівницях, що залучає до роботи праву і ліву півкулі мозку одночасно.

Навчання в академії Платона ґрунтувалися на поглиблених і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Школа Соробан, яка базується на японській ментальної арифметиці, також її значно удосконалила. Програма доповнена комп'ютерними тренажерами для щоденних самостійних занять дітей вдома.

Вона вирізняється оптимальним алгоритмом подачі матеріалу, анімованими завданнями, наявністю спеціально розробленого підручника, цікавим проведенням веселих уроків. Все це дозволяє навіть малятам легко опанувати процес усного рахування, а також навчитися використовувати по-максимуму можливості свого інтелекту. Отримання академічних шкільних знань не є метою курсів. Соробан призначений для синхронного розвитку правої і лівої півкуль мозку. Швидкий і безпомилковий усний рахунок – приємне доповнення до набутих розумових навичок.

Вступити до Школи Соробан у м. Луцьк можливо у розділі «Записатись». Під час оформлення заявки потрібно вибрати своє місто, зручно розташовану для Вас школу та режим занять. Скільки коштує навчання швидкому рахуванню в Луцьку дізнавайтеся та гайда до нас.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.