Кременчук

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м.Кременчук вулиця Перемоги, 4
Вівторок з 17:00 до 00:00
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Кременчуці

«Соробан» - краща школа усного рахунку в Кременчузі. В Україні початок навчання швидкісному усному рахунку припадає на 2013 рік. Методика розроблена для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстарші учні Соробана – діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не звична для всіх математика. Ментальний рахунок використовується як інструмент для гармонійного інтелектуального розвитку малюків. В першу чергу вони вивчають абак, або абакус – спеціальні японські рахунки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, діти розвивають розумові навички і підтримують мозок в тонусі.

Школа покращеної ментальної арифметики в Кременчуці

Основою навчань академії Платона стали поглиблені і деталізовані постулати Піфагора. Методика ж Соробана базується на японській техніці освоєння усного рахунку, яка зазнала безліч удосконалень. Розроблений спеціальний підручник, комп'ютерні програми, анімовані завдання, ефективний алгоритм подачі прикладів.

На заняттях з однолітками, що проходять у форматі цікавих ігор, малюки виробляють корисні розумові навички. В ході щоденних нетривалих вправ вдома на комп'ютерних тренажерах вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Отримати академічні знання з математики як у звичайній школі на курсах Соробана не вдасться. Освітня методика націлена на синхронний розвиток лівої і правої півкуль мозку. А вмінням проводити швидкий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Кременчузі можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно вказати місто, вибрати підходящу школу і час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.