Кiровоград (Кропивницький)

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Кіровоград, вул. Комарова, 47
Вівторок з 17:30 до 18:50
записатися

Діти 7-11 років
м. Кіровоград, вул. Комарова, 47
Вівторок з 12:00 до 13:00
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Кiровоградi

Чи здатна дитина 5-ти років освоїти швидкісний усний рахунок з будь-якими числами? Може, якщо вчиться на курсах Соробан! Навіть такі малюки легко вивчать правила рахунку, навчаться справлятися з багатозначними числами, а крім того поліпшать пам'ять, стануть посидющими, збагатять уяву і будуть повністю готові піти в 1 клас. Такі розвинені здібності знадобляться у 2 класі, 3 класі, 4 класі. А учням 5 класу і 6 класу вони допоможуть легко засвоювати математику, справлятися з шкільною програмою, яка постійно ускладнюється.

Школа покращеної ментальної арифметики в Кiровоградi

Методика швидкого усного рахунку - це не лише арифметика, а різнобічний розвиток здібностей. Соробан - давня японська техніка, яка допомагає освоїти усний рахунок. Навчання починається з того, що діти вивчають абак (абакус) - японську рахівницю, адже малюкам простіше опанувати знання/навички через предметну діяльність. Після цього обчислення проводяться подумки, тобто учні уявляють свої дії на пристрої.

В процесі одночасно розвиваються обидві півкулі мозку, тому соробан - більше, ніж математика, це ментальний рахунок або ментальна арифметика. Так діткам вдається:

  • натренувати здібності, закладені природою
  • підвищити рівень інтелекту
  • користуватися «різнопівкульними» функціями одночасно
  • поліпшити шкільну успішність
  • розкрити потенціал

Як записатися в Кіровограді (Кропивницькому)?

Це можна зробити на сайті або по телефону, вивчивши розклад занять, обравши місто в Україні, вікову групу. Школа усного рахунку в Кіровограді (Кропивницькому) також запрошує відвідати заняття, щоб побачити як вони відбуваються, познайомитися з тренером, дізнатися скільки коштує курс.

Школа Соробан - академія, в якій дитину не змушують вчитися, адже тренування мають ігровий формат, а результати порадують усіх батьків!

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.