Ізмаїл

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 14
Середа з 18:00 до 19:15
записатися

Неділя з 12:00 до 13:20
записатися

Діти 7-11 років
м. Ізмаїл, вул. Івана Франка, 14
Неділя з 14:00 до 15:40
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Ізмаїлi

«Соробан» - перша і єдина школа усного рахунку в Ізмаїлі. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Старшими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Ментальний рахунок використовується як інструмент для гармонійного інтелектуального розвитку малюків. Спочатку діти вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуально представляють результати обчислень, тим самим підтримуючи високу мозкову активність.

Школа покращеної ментальної арифметики в Ізмаїлi

Методика Соробана базується на давній техніці освоєння безпомилкового усного рахунку, запозиченої з Японії. Вона доповнена комп'ютерними програмами, анімованими завданнями. Створено ефективний алгоритм подачі прикладів, спеціальний підручник. Скорочено загальний час навчання.

На заняттях, які проходять у форматі захоплюючих ігор, діти виробляють розумові навички. Виконуючи вправи вдома на комп'ютерних тренажерах, вони закріплюють отримані знання. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати свої інтелектуальні можливості.

Отримати академічні знання з математики як у звичайній школі на курсах Соробана не вдасться. Одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку – ось головна мета методики. А швидкісний усний рахунок – це приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Ізмаїлі можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід вибрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи і графіком відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.