Франшиза

Є 2 шляхи почати бізнес за методикою усного рахунку:

  1. Самостійно вивчити методику за кордоном (наприклад, в Японії). Придбати права або написати нові підручники. Розробити навчальний план і почати перевіряти його ефективність на дітях.
  2. Придбати у нас франшизу та долучитися до вже відпрацьованної системи з гарантованим результатом.

Договір франшизи передбачає готову бізнес-модель та підтримку нашою командою Вашого нового проекту. Від Вас – талановиті вчителі. Від нас – наші знання, вміння та досвід.

Існує і третій шлях, коротший за перший та дешевший за другий, але, як то кажуть в народі – «дешева рибка, погана юшка» і ми його навіть не розглядаємо як альтернативу першим двом. Це варіант знайти наших наслідувачів, які пропонують «тий самий Соробан». Рекламуються, як Соробан, по телефону говорять, що вони «як школа Соробан».
Навіть розкажуть, що в них такий самий онлайн-тренажер (дійсно скопійований інтерфейс нашої першої версії 2013 року випуску). Дешевизна з’ясовна – рецепт гамбургера дешевше за франшизу Макдональдса, але в іншому випадку ви отримуєте наш досвід, знання та постійну підтримку, як у процесі навчання, так і у засобах залучення нових учнів.
Якщо Ви замислюєтеся над цим шляхом, то Ви повинні знати, він ніяк не кращий за четвертий. Банально завантажити безкоштовний підручник Токаші Коджіма і відкрити клас. Когось Вам навіть вдасться навчити.

Але ж ми маємо мету – повні класи, а не успіх одного генія на тлі невдач від решти учнів!

Сама ідея образного усного рахунку не нова. Японці навчають цьому своїх дітей вже сотні років. У світі багато мультинаціональних шкіл, які також використовують у навчальному плані рахівницю Соробан. Чому ж саме ми?

Нижче наведений графік повернення ваших інвестицій. Це не вигадані числа, а реальні цифри, отримані у 2013-2015 роках у Новомосковську, Запоріжжі, Дніпропетровську.

На сьогодні в 2015 році, усі нові філії ВЖЕ йдуть на випередження даних графіків, що логічно – Соробан стає відомим. Батьки бажають приводити дітей до школи з високою якістю та підтвердженими результатами.
Але ми припустимо, що Ви відкриваєте школу в Антарктиці, де про Соробане ніхто окрім вас не знає.

Отже. Три міста. Різна ціна франшиз. Різна вартість оренди. Різна кількість класів. Але й різний темп зростання прибутку.

Важливо, що «вихід в нуль» настає з першого місяця. Це правило.

График прибыльности

Трохи докладніше про останню версію нашої комп’ютерної програми, яка дозволяє розпочати вивчення усного рахунка дитині, не чекаючи, коли вона вивчить всю теорію. Ця програма постійно вдосконалюється та покращується програмістами під моїм особистим керівництвом.
У мережі є багато відео, де діти складають випадкові числа. Реалізація програми проста. Все зрозуміло. АЛЕ…

Наші числа через розроблену нами програму НЕ ВИПАДКОВІ.

Саме наша унікальна послідовність чисел, дає максимально швидкий результат. Саме над її вдосконаленням кожен день працює IT та методичний відділ школи Соробан.

Завдяки такому стрімкому розвитку системи, успіхи, які показували наші студенти через 3 місяці навчання в 2013 році (перша версія програми), студенти 2015 (третя версія програми) демонструють вже через місяць.

Дед соробан

Важливо, що ми не забуваємо і про емоційну частини програми. Наші користувачі – не роботи, а діти. І для них є різниця – рахувати звичайні цифри або «годувати ролами Діда-Соробана». Адже якщо дитині подобається займатися – це вже 90% успіху! Креативний відділ в нашій школі не нудьгує, а вже готує багато цікавих сюрпризів!

Сотні наших відео, візняті мамами дітей на телефони та викладені на їх сторінках в соцмережах доказують – методика Соробан доступна дітям з різними здібностями. І використання відео наших учнів (навіть моєї племінниці) в рекламі наслідувачів свідчить про це.

Отже, наскільки важливо вибрати гарну школу, якщо на рахівниці вчать рахувати у сусідньому дворі?

Як алегорія. Є багато шкіл англійської мови. Самій мові тисячі років. Але Ви підете вчитись до тієї школи – де доведено – найшвидше навчання, найвищі результати.

Наша школа дає найшвидші результати. Якщо бажаєте бути разом з лідерами – приєднуйтесь.

Зв’яжіться зі мною.

Skype iurii12051972
Viber, телефон +380676336697

З повагою, Юрій Новосьолов.

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.