Цікаве

Школа Соробан у Чернівцях. Перші досягнення!

Чернівці гарне та чудове місто, найдорожчий скарб якого діти. З великим задоволенням ми відкривали Школу у цьому затишному місті і тепер, з не меншим задоволенням, відмічаємо перші досягнення Чернівецької малечі в тренуваннях по вдосконаленій ментальній арифметиці Соробан™.

Дімусику 5 рочків, та його успіхи на рівні школярів. А ще у цього хлопчика велике серце, тому він дарує шматочки своєї доброти дівчаткам у вигляді цукерок)) Молодчинка!

Назарчик у нас дуже жвавий та активний. Він не тільки тренується з Дідом Соробан, а ще займається карате. А поєднання фізичних та розумових навантажень дає найкращі результати.

Сашко великий розумничок, вдало поєднує літо та тренування у Соробан. А тому результати радують і самого Сашка, і його батьків, і нас)))

Кожна дитина, що навчається у Школі Соробан, не просто вчиться рахувати, вона активно тренує мозок. Усний рахунок Соробан – це природній стимул мозку до активного розвитку.

Школа Соробан у Чернівцях

Школа Соробан в Україні.

Опублікувати коментар

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.