Цікаве

Ранній розвиток дітей.

Вираз «ранній розвиток дитини» здатен схвилювати матусь усієї планети. Мільйони батьків перечитали тонни книг, випробували все, що в них написано. Майже всі розсудливі батьки точно знають, як і навіщо розвивати дітей.

Адже всі ми прагнемо зробити одне – виростити щасливу дитину. І кожен йде до цієї мети своїм власним шляхом.Vasilisa2016-78

Розумні книги з психології пишуть, що найактивніший період розвитку дитячого мозку – до одного року. До трьох років активність знижується на 40%. До 12 ще в половину. Доведено, що сенс розвитку не в народженні нових клітин , а в збільшенні кількості з’єднань між вже існуючими. Мозок людини працює за принципом: використовуй, або втратиш. Чим більше зв’язків ми використовуємо, тим більш розвинений наш мозок.

Сучасні мами давно зрозуміли цей зв’язок і прагнуть якомога більше всебічно розвивати дитину. Благо сьогодні в їх розпорядженні є багато різних методик і підходів, з яких можна вибрати те, що принесе користь конкретній дитині.

Найкращим поєднанням в розвитку є поєднання фізичного та інтелектуального напрямків.

Спорт, загартовування, масаж та фізичні вправи підтримують і зміцнюють здоров’я дитини. Сучасні методики раннього розвитку дітей, такі як методика Монтессорі, ГленаДомана, Сесіль Лупан, Соробан та інші, направлені на розвиток інтелектуальних і розумових здібностей дітей.

Але тільки мала частина з них розвиває гармонійно те, від чого і залежить розум та інтелект дітей – їх мозок. Діти, з лівопівкульним мисленням схильні до раціональності та логічних вчинків, відмінно засвоюють математику та інші точні науки. Правопівкульні або гуманітарії пишуть вірші і малюють, співають і творять. Ще років 10 тому ніхто в Україні й не уявляв, що завдяки методиці розвитку, можна з’єднати і синхронізувати роботу лівої і правої півкулі. І діти-амбідекстри, які раніше вважалися унікальними, сьогодні вже звичайні для нас люди.

Ми спостерігаємо еволюційний стрибок, і не тільки бабусі і дідусі не можуть наздогнати сучасну дитину, а й тата з мамами часто дивуються умінням свого малюка. Пам’ятаете?  «Сьогоднішні діти в 2 роки можуть розблокувати смартфон і грати на комп’ютері… А що я робив у 2 роки? Я їв пісок».

Ранній розвиток в Україні крокує семимильними кроками і не завжди кількість йде в ногу з якістю пропонованого навчання. Вибираючи розвиваюче заняття для малюка або вже дошкільну підготовку, приділіть увагу декільком пунктами, таким як:

  • де знаходиться Дитячий Центр розвитку;
  • яка освіта у педагога, вчителя або тренера;
  • коли і який обіцяють результат навчання або тренувань;
  • наскільки повно і відкрито вам повідомляють інформацію та показують необхідні документи;
  • чи є підтвердження результатів інших діток, відгуки реальних мам, яким можна задати питання;
  • чи є акції, пропозиції, пробні уроки і що буде, якщо через місяць дитині не сподобається в центрі.

Більшість методик раннього розвитку пропонують зробити з вашого малюка вундеркінда чи генія. Не біжіть за славою, вибирайте те, що подобається вашому малюкові, те, що зробить його щасливим і здоровим.

18Bz222-5bc

Читати ще: Ранній розвиток ДИТИНИ

Як розвивати розумові здібності у дитини

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.