Цікаве

Правильні рішення батьків – успішне майбутнє дітей!

Мама и сын

Мама и сын

З народження дитина отримує дві життєві опори – батька і матір. Всі рішення та вчинки батьків, стосовно  дитини, будують його майбутнє. Саме від нас, Батьків, залежить, чи стане дитина успішною, чи відкриється йому цей світ з хорошого боку або з малюка виросте невдаха, якого світ не прийме.

Батьки будують фундамент майбутнього для сина чи дочки, і на цій опорі будуватиме  своє життя дитина. Тверда опора, зроблена з любові і розуміння, непорушних сімейних цінностей і гарного навчання, стане відмінним фундаментом для майбутнього життя. Тому, коли приходить час приймати важливі рішення, чи це вибір садочка, школи, підходу до виховання і навчання, важливо розуміти – від цього вибору залежить все подальше життя маленької людини.

Сьогодні ми робимо акцент на виборі правильної методики навчання.

Давайте розберемося – що є основою успішного навчання?

Всі дороги ведуть до фізіологічної основи людини – до мозку!

Дитина – порожній і чистий глечик, наповнення якого в руках дорослого. І чим його наповнимо з дитинства, те і будемо пити в старості. У природі закладено інтерес малятка до нового, інакше він не зможе розвиватися. Адже саме від частоти стимуляції півкуль, а новизна — відмінний стимулятор, безпосередньо залежить, як буде розвиватися дитина. З народження першість належить правій півкулі, але починаючи приблизно з трьох років, на сцену виходить ліва. І вже багато століть саме її вважають головною, і наголос у розвитку робиться на ліву, точну раціональну півкулю. За останні років 50, вчені довели, що важливі обидві півкулі, а особливо важливий їх зв’язок, їх злагоджена і гармонійна робота. На жаль, система освіти досі не враховує це важливе відкриття і наші школи і садочки, продовжують наполегливо розвивати більше ліву півкулю.

Ось тільки життя нам намагається довести – права півкуля мозку потребує такого ж активного розвитку як і ліва. І сьогодні дуже важливо в розвитку дитини під час навчання гармонійно використовувати обидві частини мозку.

І от, виникає питання – чи існує методика, здатна синхронно і гармонійно розвивати мозок? І чи існує вона в Україні?

Так, існує. І такій методиці близько 500 років. Вона  перевірена мільйонами дітей і активно використовується в Японії – одній з найбільш розвинених і успішних країн світу.

І, ТАК, за цією методикою вже три роки навчаються діти в Україні.

Це – Методика усного рахунку Соробан, яку ми привезли в Україну.

Методика заснована на спеціальних завданнях і вправах, які однакоово стимулюють всі ділянки мозку дитини. Читайте статтю:

Розробили методику японці близько 25 років тому і  полягає вона в навчанні усному рахунку на рахівниці абак. Ми удосконалили цю методику і створили унікальну комп’ютерну програму, яка допомагає вдома  щоденно закріплювати отримані навички усного рахунку. Що в свою чергу веде до постійної стимуляції відділів мозку і, говорячи мовою біології, – сприяє активному створенню мозкових синапсів.

Що дає Методика усного рахунку Соробан, і з якого віку найкраще займатися за цією методикою?

Активний розвиток мозку закінчується в 12 років. Саме, завдяки фізіології, ми здатні активно навчатися до цього віку. Це щось схоже на протоптану доріжку в лісі – чим більше доріжок, тим більше шляхів виходу з нього. А саме – зв’язків між клітинами мозку, звідси і ширший і глибший розвиток особистості. З 12 років ми вже не можемо протоптувати доріжки.   З цією кількістю доріжок ми будемо жити все життя. Нам залишається тільки розширювати протоптані шляхи. Відповідно, в мозку, після 12 років ми можемо тільки поглиблювати і розширювати вже отримані знання та вміння. Звичайно, це не говорить про те, що ми не зможемо навчитися чомусь новому. Можемо, але тільки в межах «протоптаних нами доріжок».

Звідси висновок -в дитячому віці потрібно сприяти активному створенню нейронних зв’язків мозку  у всіх напрямках. Слід активно і синхронно розвивати
обидві півкулі, даючи дитині всі шанси на повноцінне  успішне життя.

Методика Соробан розрахована саме на це – в процесі навчання усному рахунку, ми «протоптуємо стежки» у всіх напрямках, які нам дозволяє природа. Завдяки нашій методиці у дітей відкриваються нові здібності та удосконалюються вже наявні.

Дитина легко може:

 • Синтезувати і аналізувати величезні обсяги інформації,
 • Концентруватися на головному,
 • Нестандартно мислити,
 • Чудово розвивається будь-який вид мислення,
 • Фантазія, уява,  увага, пам’ять,
 • Розвивається інтуїція,
 • Образне сприйняття,
 • Мислення аналогіями,
 • Творчість,
 • Швидкість сприйняття інформації,
 • Образне сприйняття,
 • Уміння йти від загального до конкретного,
 • Віра в себе і в свої сили.

І головне питання – а чи допоможе це в житті?

Так, будь-яка з перерахованих вище навичок – це фундамент, основа для всього подальшого життя людини. Дитина, закінчивши навчання в Школі усного рахунку Соробан, починає легко сприймати шкільні предмети, навчання для неї стає цікавим, простим і легким, адже його мозок уже навчений працювати в правильному режимі. А повноцінно і синхронно розвинуті обидві півкулі мозку –
запорука успішного, щасливого і гармонійного життя. Це той фундамент в навчанні, на якому можна побудувати міцний і непорушний замок знань, умінь і навичок.
Висновки, дорогі Батьки, робіть самі! Ваші діти – це благодатна земля і від ваших рішень залежить все їхнє подальше життя!
Запис у Школу Соробан:

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.