Цікаве

Правила розіграшу “Подаруй другу Соробан”.

Подаруй другу БЕЗКОШТОВНИЙ місяць в Соробан і теж виграй!
До осінніх канікул стартуємо з розіграшем:
Відзначай в коментарях до цього посту свого друга (його батьків), який ще не тренується у нас, але дуже хоче, і подаруй йому місяць БЕЗКОШТОВНОГО навчання в нашій школі.
А також, отримай і собі цілий місяць безкоштовних тренувань.
Є дві простих умови:
1. Обидва учасники підписуються на сторінку Соробан.
2. У коментарях відзнач одного (одного з батьків).
Кількість друзів необмежена, але в різних коментарях.

 

Переможець буде визначений програмою Random і оголошений на слідуючий день в 15.00.

Умови  угоди:

Дана  угода (далі – “Правила”) регламентує взаємовідносини між організатором Акції «Подаруй другу Соробан» (далі – «Конкурс»), з одного боку, і фізичною особою, яка зареєструвалась в якості учасника Акції (далі – «Учасник»), з іншого .
ВИД ЗАХОДУ

Конкурс не є лотереєю, в т. ч. стимулюючою лотереєю, азартною грою, заснованою на ризику чи парі.
Конкурс проводиться на сторінках в соціальних мережах Школи Соробан ™ і не передбачає плати за участь.
ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ:
Україна

ПЕРІОД І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

Період проведення: вказаний у головному пості.
Реєстрація учасників Конкурсу проводиться після позначки «подобається» сторінки Школа «Соробан» в обраній мережі і коментарем до конкурсного поста. У коментарі потрібно відзначити сторінку батьків дитини, якій ви хочете подарувати місяць БЕЗКОШТОВНОГО навчання в Соробан (натиснути значок @ і далі почати набирати ім’я або прізвище одного).
Переможець Конкурсу буде визначено з числа всіх учасників, які виконали всі умови конкурсу, і буде оголошений на слідуючий день після закінчення конкурсу в 15,00.
Організатор має право змінювати кінцевий термін проведення Конкурсу за умови інформування учасників Конкурсу про продовження або дострокове припинення його проведення на сторінці Школи в Фейсбук (https://www.facebook.com/soroban.com.ua/) чи ВК: https://vk.com/soroban
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

Учасниками Конкурсу можуть бути фізичні особи, а саме, батьки, у яких дитині на момент проведення конкурсу виповнилося від 5 до 11 років, які проживають на території України і які зареєструвалися як учасники конкурсу.
Якщо ви берете участь в конкурсі, а у вас дитині менше або більше заявлених років, ви приймаєте на себе всю відповідальність за результатом навчання.
У Конкурсі забороняється брати участь працівникам і представникам Організатора, афільованим особам, членам сімей таких працівників і представників, а також працівникам і представникам будь-яких інших осіб, які мають безпосереднє відношення до організації або проведенню даного Конкурсу.
Порядок проведення конкурсу.
Конкурс проводиться на території України в період, що вказаний у головному пості і складається з наступних етапів:
Реєстрація учасників Конкурсу: лайк сторінці Школа «Соробан» в Фейсбуці та ВКонтакті, коментар під конкурсним постом із зазначеним іншому (сторінка батьків дитини).
Визначення переможців Конкурсу серед усіх учасників, які відправили роботи, що відповідають умовам конкурсу
Порядок визначення переможців:
Конкурс проводиться в мережі Фейсбук:
Сторінка: https://www.facebook.com/soroban.com.ua

та ВК: https://vk.com/soroban

Сервіс визначення переможця: генератор випадкових чисел random.org

Переможця Конкурсу буде оголошено на слідуючий день після закінчення  в 15:00.
Переможців буде два: той, хто відзначив і той, кого відзначили в коментарі. У разі, якщо один з учасників відмовляється від ПРИЗУ, приз не переходить до іншого учасника і не сумується у першого учасника. В такому випадку дається тільки один місяць безкоштовного навчання.
Термін дії призу: місяць з дня оголошення підсумків конкурсу. Тобто, переможцям потрібно протягом місяця вибрати групу для старту. Група стартує в міру наповнення.

Інформація про переможця буде оголошено на вищевказаній сторінці мережі і особистим повідомленням переможцям в даній соцмережі.
Рішення Організатора є остаточним.
ПРИЗ
Місяць безкоштовного навчання в Школі «Соробан» в місті, в якому є школа «Соробан» для того, хто залишив коментар і для того, кого відзначили в коментарі.
Умови отримання призу.
Переможцю має бути від 5 до 11 років.
Дитина переможця, якому на момент проведення конкурсу менше або більше років, за бажанням батьків може бути записана в школу, але гарантії на 100% результат тренування мозку Школа не дає. Оскільки сама методика передбачає навчання тільки дітей від 5 до 11 років.
Безкоштовний  місяць  передбачає, що учасник буде записаний у групу в зручний для нього час навчання з того, яке є в наявності.
Група, в яку буде записаний переможець, стартуватиме після іі наповнення.
Вручення призів відбудеться за адресою Школи «Соробан», яка найближча для Переможця.
Якщо відправлений Організатором лист в особисті повідомлення мережі ФБ чи ВК не  буде  доставлено або переможець буде не доступний протягом місяця після оголошення результату за вказаними контактами, Організатор залишає за собою право анулювати приз.
Організатор не несе відповідальності у разі неможливості зв’язатися з Переможцем Конкурсу внаслідок його відсутності у вищевказаній соцмережі або, якщо він не відповів на лист протягом місяця після оголошення результатів конкурсу.
Інші умови

Беручи участь в Конкурсі, Учасник підтверджує, що, перш ніж прийняти участь в Конкурсі, Учасник прочитав і зрозумів справжні Правила, а також підтверджує свою  згоду з цими Правилами. У разі, якщо Ви не згідні з Правилами, будь ласка, утримайтеся від участі в Конкурсі.
Учасники Конкурсу, діючи вільно, своєю волею і в своїх інтересах, дають згоду Організатору, а також його афільованим і / або уповноваженим особам, на обробку своїх персональних даних, що надаються Організатору у зв’язку з проведенням Конкурсу, будь-якими способами, включаючи збір, запис,систематизацію, накопичення, зберігання, оновлення, уточнення, зміну, електронне копіювання, вилучення, використання, передачу, знеособлення, блокування, видалення, знищення, для цілей проведення Конкурсу та виконання пов’язаних з ним вимог законодавства. Дана згода є конкретною, поінформованою та свідомою.
Приймаючи умови Конкурсу Учасник тим самим дає свою згоду на використання зображень, інформації про учасника і його участю в розіграші, іншої інформації, наданої Учасником і згоду на використання  інформації про учасника в рекламних і маркетингових цілях Організатора, в тому числі на сайті Організатора та його афілійованих осіб.
Організатор Акції залишає за собою право в будь-який час відмовити будь-якому Учаснику в подальшій участі в Конкурсі, анулювати його реєстрацію і виключити з розгляду результатів цієї Сторони при підведенні підсумків на свій розсуд і без пояснення причин, у разі якщо Організатор має підстави вважати, що такий Учасник порушив вимоги правил проведення Конкурсу. У разі подібної відмови Організатор повідомляє Учасника Конкурсу про своє рішення.
Форс-мажорні обставини, що перешкоджають проведенню конкурсу. Якщо хтось із учасників буде порушувати правила Конкурсу або станеться вірусна атака, або виникнуть інші обставини, що перешкоджають чесному проведенню Конкурсу, то Організатор має право припинити Конкурс або змінити його умови. Це право зберігається незалежно від того, з чиєї вини сталася помилка. Якщо Організатор не зможе відновити роботу системи і цілісність Конкурсу, то Організатор залишає за собою право визначити переможців за умовами вище, серед тих учасників, які подали заявку до винекнення помилки.
Хакерська атака переслідується законом. Якщо Учасник здійснює хакерську атаку або порушує правила Конкурсу, то Організатор залишає за собою право вимагати від Учасника відшкодувати збитки. Надалі такому Учаснику можуть відмовити в участі в будь-яких конкурсах Організатора.
Рішення Організатора про визнання Учасника Переможцем є остаточними і юридично обов’язковими. Призи присуджуються на власний розсуд організатора.
Організатор не несе відповідальності за упущену вигоду Учасника.
Організатор залишає за собою право змінити ці Правила, а також призупинити або скасувати Конкурс в будь-який час і з будь-якої причини, без попереднього повідомлення Учасника.

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.