Цікаве

Що таке Соробан і чому він потрібен Вашій дитині?

2015-18841

Людський мозок набагато могутніший за будь-який обчислювальний прилад. Вiн має унікальну здатність змінювати, реорганізовувати та вдосконалювати себе. Але, спробуйте швидко вирішити приклад 586+878-329+784-245+458. Без калькулятора або паперу з ручкою, погодьтеся, трохи складно зробити таке обчислення дуже швидко.

Вчені давно говорять, що ми використовуємо тільки маленьку частину наших розумових здібностей. Крім цього ми знаємо, що ліва і права півкулі мозку мають різні характеристики. Ліва – «технічна» – працює з аналітичним підходом, в той час як права – «художня» – підходить більш творчо і комплексно до будь-якої справи. Ці дві півкулі, які функціонують у взаємодії і зв’язку також мають величезний потенціал розвитку.

Унікальна програма

Сучасна освіта більше спрямована розвивати ліву з них, тому вважається, що правою дещо нехтують.
Чотири роки тому ми привезли в нашу країну програму ментальної арифметики, яка спрямована на розвиток обох півкуль одночасно. Команда наших програмістів і методистів удосконалила і дала новий напрям в тренуваннях за цією методикою.

Ми розробили унікальну програму за допомогою сучасних технологій, мультимедійних, аудіо-візуальних матеріалів, щоб розвинути інтелектуальні навички дітей:

 • Підвищення розумових здібностей;
 • Дослідження і розвиток потенціалу;
 • Посилення концентрації;
 • Поліпшення пам’яті;
 • Підвищення концентрації уваги;
 • Розвиток і збагачення уяви;
 • Підняття самооцінки і впевненості в собі.

18754

Діти легше розуміють число, якщо можуть візуалізувати об’єкт. Наша програма навчання спрямована на візуалізацію рухів кісточок на рахівницях, відповідних математичним діям. Діти мають конкретний, а не абстрактний сенс чисел та їх взаємозв’язок. Відмінно розуміють десяток і склад числа, маючи лише один варіант його розташування за допомогою кісточок на рахівницях, що у звичайній математиці неможливо.

Вміння візуалізувати об’єкт під час роботи над прикладом корисно для дитини не тільки у вирішенні математичних завдань, але і для будь-якого роду розумових процесів, особливо пам’яті та асоціацій. Цей навик піде на користь дитині у багатьох аспектах її життя, як у навчанні, так і у відносинах в соціумі.

Діти люблять грати, і ми запрошуємо їх пограти

Наш темп тренувань, анімована і інтерактивна програми, цікаві зошити допомагають дітям вчитися граючи. Тренер, з допомогою спеціально підібраної методики, допомагає дітям розвивати концентрацію і терпіння. Регулярні і систематичні вправи на тренажері дозволяють закріпити отримані навички. Наш курс розроблений таким чином, що він стимулює мозок з допомогою зору, слуху і дотику.

Тренування показали, що діти, які добре виконують усні обчислення, активно використовують праву півкулю мозку в синхронній роботі з лівою, тим самим розширюючи розумові можливості. Вони обчислюють з швидкістю і точністю, використовуючи тільки свої здібності.

Тренування проводиться сертифікованими та кваліфікованими викладачами, які прагнуть забезпечити цікаве і інтерактивне навчання.

10 Коментарів: "Що таке Соробан і чому він потрібен Вашій дитині?"

 1. Опубліковано: Наталья Дата: вівторок липень 19th, 2016

  Відповісти

  Интересное направление в работе с детьми. Меня заинтересовало такое интерактивное обучение детей.

 2. Опубліковано: Александра Дата: понеділок серпень 15th, 2016

  Відповісти

  Добрый день .
  Хочу записать ребёнка на курсы усного счета

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: середа серпень 17th, 2016

   Відповісти

   Зайдите в раздел ЗАПИСЬ, выбирайте нужный город и смотрите расписание.

  2. Опубліковано: iuriin Дата: вівторок серпень 23rd, 2016

   Відповісти

   Переходите в раздел ЗАПИСЬ и выбирайте удобное время.

 3. Опубліковано: Лиля Дата: середа вересень 14th, 2016

  Відповісти

  Девочки, а если мой ребёнок вообще считать не умеет? Умеет только до 10 а если показат то из 10 5 правильно( как не питалась, ну не могу его научить. А сейчас у меня 8 мес девочка, так времени не хватает. Как думае, там есть такие детки как мой?

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: четвер вересень 22nd, 2016

   Відповісти

   Для гарантированого результатата обучения, детки должны знать и уметь считать до 10. В противном случае незнание будет мешать выполнять основную работу на уроке. Подучите немножко и приходите. Набор в группы идет круглый год. берем мы деток до 11 лет. У вас ещё много времени)

 4. Опубліковано: Елена Дата: четвер листопад 3rd, 2016

  Відповісти

  Добрый день. Ребенку 7 лет, 2 класс. Сколько занятий в месяц? Сколько времени длится занятие и на какое время? И сколько времени нужно заниматься? Месяц, год, больше? Мы очень хотим записать ребенка, нужно понимать, как мы вставим в свой график жизни эти занятия. Или нужно подождать до летних каникул.

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: понеділок листопад 7th, 2016

   Відповісти

   Добрый день. Курс обучения у нас 2 года. 2 урока по 45 мин в один день/раз в неделю. Расписание смотрите на нашем сайте в одноимённом разделе. Заходите в раздел “Расписание” и выбирайте ваш возраст и удобный вам адрес школы. Будут вопросы – набирайте наших менеджеров, телефоны указаны вверху сайта.

 5. Опубліковано: Екатерина Дата: п'ятниця листопад 25th, 2016

  Відповісти

  Почему не открыли такую школу в Черниговской области, конкретно в Чернигове?

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: вівторок листопад 29th, 2016

   Відповісти

   Уже почти на старте. Следите за новостями на наших страничках в сетях.

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.