Цікаве

Полковник? Генерал? А може мислитель…

Чи зможе син полковника стати генералом, як в анекдоті?

– Ні, у генерала є свій син.

Всі ми, слухаючи цей жарт, сміялися і, сумно киваючи головою, згадували несправедливість цього світу. А у мене виникло питання:

– Якщо батьки вчителі і філологи, чи зможе дитина піти в технарі і навпаки: чи вдасться дитині з сім’ї військових, стати, наприклад, художником або музикантом? І не всупереч волі батьків або бажання щось довести. А ось так, просто, захотів стати – і став?

Чи завжди схильність батьків до певного типу мислення змусить дитину слідувати по їх стопам?

Виховання, вид діяльності батьків, їх страхи і їх розвиток часто направляють дітей за запланованим шляхом, який і створює династії в професіях.

І нічого поганого в цьому немає, якщо людина отримує від цього задоволення. Найстрашніше тоді, коли дитина потай від батьків мріє стати інженером, а мама з татом лінгвісти і все роблять для того, щоб із сина або дочки виріс філолог або літератор.

Всі ми, батьки, свої думки і дії націлюємо на те, щоб дитина була щаслива. Вибір професії один з важливих пазлів в повній картині щасливого життя. 

Правильно зроблений вибір професії робить людину щасливою, адже не тільки матеріальні блага приносять щастя, а й задоволення від улюбленої справи.

Мудра людина одного разу сказала:

«Вибери собі улюблену справу і тобі не доведеться працювати ні хвилини в своєму житті».

Як обирають професію? Їх обирають:

  1. За вмінням.
  2. До душі.
  3. За важливістю.

Сучасна система навчання і батьківські «я боюся це робити і це не моє», часто не залишають дитині вибір.

Папа-програміст навчить дитину програмувати сайти, писати програми і т. д. Але не навчить писати вірші або будувати будинки.

Мама-філолог відкриє дитині світ літератури, історії, але не познайомить дитину з законом Ома або котом Шредінгера.

Часто ми самі заганяємо дитину в рамки «технаря» або «гуманітарія» і цей процес завершують школа і університет.

Чи є вихід?

Є!

Розвивайте дитину однаково в усіх напрямках. Це не означає, що потрібно досконально вивчати літературу, хімію і математику. Це означає – розвивати основний інструмент пізнання світу – мозок синхронно та злагоджено.

Школа усного рахунку Соробан ™ розвиває однаково ліву і праву півкулю, зміцнює зв’язок між ними і допомагає стерти кордони між «технарем» і «гуманітарієм». Дитина, яка навчається за методикою усного рахунку, однаково легко зможе освоїти будь-яку професію в будь-якому напрямку.viber image05-01

Звичайно, Соробан® не чарівник, який творить чудеса, але те, що тільки ця методика розвиває однаково два півкулі – без сумнівів!

Відкрийте дитині світ так, як це заплановано природою, без рамок та  шаблонів, дайте йому можливість вибору, розвивайте його інтелект зі Школою усного рахунку Соробан!

 

Читайте більше:

Дитячі таланти. Як виявити?

Дитяча допитливість – основа ефективного навчання

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.