Цікаве

Перший раз у перший клас!

Мені іноді здається, що найстрашніше, що може трапитися з мамою, це похід дитини спочатку у дитячий садок, а потім – у школу.t7ouij
Похід у дитячий садок я боялася три дні: перший день – коли шукала садок, другий – коли домовлялася по телефону на перегляд і пробний час і третій -, власне, перший день дитинчати в саду. Потім я не боялася і не турбувалась, адже дитину я забирала з садка задоволену, нагуляну, нагодовану і з новими враженнями.
Похід до школи, в 1 клас, я боюся вже рік! Так! Я мама першокласниці і в вересні моя дочка йде в 1 клас самої звичайної загальноосвітньої школи. Доньці майже 7, вона друга дитина в сім’ї. Зі старшою дитиною таких переживань не було. Тоді, в мої 20 з хвостиком, розуму переживати за шкільну адаптацію першокласника не було)) І сміх, і сльози))

Портфель нам подарувала одна бабуся, форму купила інша, книжки нам дали, зошити купили і до школи ми були готові.
Зараз мені за 30 з хвостом і, при одній думці про перший класі і мою малечу в цих страшних стінах, мене пробирає жах. Я боюся за все: як вона сама там переодягнеться (хоча вона чудово це робить вдома і в саду), як вона потоваришує з однокласниками (на знайомство у неї йде від 2 до 5 сек. на вулиці), як вона висидить на уроці 35 хв (на курсах підготовки до школи прекрасно сиділа два уроки по годині), чи не залишиться голодна (буду класти в портфель бутерброди, оплачувати столову), як вона взагалі звикне до школи ??? … 1М
І так ще багато різних “боюся». Я розумна і розвинена мама, я психолог і самодостатня людина, але коли доходить справа до моєї дівчинки і 1 класу – у мене починається паніка. На догоду цій паніці я відвела її рік тому на курси підготовки до школи. Там був чарівний викладач, цікаві уроки і навіть ДЗ, які ми робили перші півроку.

Другим кроком у підготовці до школи були курси усного рахунку в Школі Соробан ™. Про них я дізналася від подруги. Перше, що мене вразило, – це вміння дітей на відео рахувати миготливі цифри і розповідати вірш. Через кілька днів пошуку інфо в інтернеті я дізналася, що рахунок в Соробан – не головне. Основна мета цієї методики – розвивати ліву і праву півкулю однаково.

На той момент про методику я почула вперше, тому відразу ж виникли сумніви в її потрібності і, головне, – чи дасть вона те, що обіцяє: швидку концентрацію уваги, гарну пам’ять, вміння переробляти великі обсяги інформації, гарне образне мислення і ще багато чого корисного? Вирішальним плюсом на користь методики стала обіцянка того, що навчаючись усного рахунку, дитина відмінно натренує мозок і в школі їй буде легко і просто сприймати масу шкільної інформації, фільтрувати з неї потрібну і, не напружуючись, вчитися.
Вірити на слово я не люблю, і тому, озброївшись обіцянкою пробного місяця, в школу я віддала і старшу, і молодшу.IMG_7426
Перший місяць я з цікавістю спостерігала, як мої дівчата крутять пальчиками, віднімають і додають, все більше збільшуючи швидкість. Пройшов місяць – і ми залишилися. Через 2 місяці молодша (4,7) сама почала читати. Я її не вчила цьому, а в саду вчили тільки літери. І ось вона відкрила буквар на букві «К» і з розумним виглядом раптом прочитала всю сторінку.
Із зростаючим ентузіазмом я чекала дива від старшої). Не вийшло)) Вона не стала малювати, як новий Моне, не стала писати вірші, як Ахматова, що не освоїла сама вищу математику і не заговорила на п’яти мовах.
Все, що змінилося з тих пір, це те, що вона миттєво  схоплює будь-яку інформацію, в будь-якому місці, в будь-якій позі і на будь-якій гучності. На курсах підготовки вона розуміла і запам’ятовувала все, що давали на занятті, і ми могли вже не виконувати там ДЗ, вірші з саду вивчалися за 5-10 хвилин.IMG_7455
За всіма показниками: і психологічним, і фізіологічним – вона зараз повністю готова до школи. Моя паніка злегка вщухла, але, як і раніше, згадуючи, що скоро в школу, я починаю тихо панікувати і заспокоюють мене дві речі:
1.Так я ж вижила у школі))
2. Я дала їй все найголовніше і необхідне, що могла, щоб допомогти в першому класі, –

розвиток мозку в Соробан ™.
А що вас заспокоює, дорогі мами першокласників?)))

Відео діток Школи Соробан

Багато цікавостей на сторінці Фейсбук

Опублікувати коментар

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.