Цікаве

Особлива Надійка

Останнім часом в мережі інтернет досить швидко поширився пост про особливі діток .

Передають його один одному абсолютно різні люди . Поштовхом до нього стали історії з діточками , яких через їх особливості не приймають оточуючі. Дослівно текст звучить так :

«З огляду на останні події, коли дитину із аутизмом не взяли у шкільну поїздку, а дитину з синдромом Дауна вигнали із танцювального класу, бо вона не встигала за іншими, я відчуваю потребу запостити оце. Є такі хлопчики і дівчатка, яких ніхто не запрошує на дні народження. Є діти, які хочуть бути в команді, але їх ніхто не бере, бо важливіше перемогти, ніж дати таким дітям можливість  брати участь у командних змаганнях. Діти із особливими потребами не рідкісні і не дивні, вони лише хочуть того самого, що й інші: прийняття!»

Сьогодні ми живемо в зовсім іншому часі, ніж це було навіть 5 років тому. Ставлення до дітей з Синдромом Дауна, аутистів, дітей з ЗПР і ДЦП докорінно змінюється, змінюється ставлення у дитячих садах і в школах, в транспорті і в магазинах. Страшно читати про те, що сьогодні ще є люди, які таких діток можуть виганяти або не брати кудись.image (6)

У нашій Школі Соробан по всій країні приходять і тренують усний рахунок інклюзивні дітки. Тут їх ніхто не виганяє,  з ними граються та тренують. Вражає те, що всі дітки школи намагаються обігріти таких дітей. Ніхто не дражнить їх і не ображає. Діти, навпаки, намагаються чимось допомогти. Це нове покоління дітей, для яких особливі діти такі ж, як вони, тому вони не ділять світ на хороших і поганих, на чорне і біле. Цих дітей батьки виховують впевненими в тому, що світ різноманітний і яскравий і він для всіх.

Історія однієї особливої ​​дівчинки вразила до глибини душі.

Надійка – яскрава і сонячна дівчинка з Синдромом Дауна.image (6)

Сьогодні їй 6 років. У неї люблячі мама і тато, багато розвиваючих занять: танці, гімнастика, підготовка до школи та навчання у школі усного рахунку Соробан.

Дивлячись на  цю усміхнену і задоволену дівчинку, ніхто і не скаже, що відразу після народження від неї відмовилася рідна мама, віддавши її в Будинок Малятки через те, що дитина народилася з Синдромом. Вона соромилася … Вона не хотіла ростити таку дитину, з якою так багато проблем …

В цей же час інша сім’я вже не перший рік оплакувала свою «відійшовшу в небо доньку» з таким самим діагнозом.

Горе підштовхнуло сім`ю до думки подарувати всю невитрачену любов дитині з Дитячого Будинку. Деталі довгого і важкого шляху, який розпочався з прийнятого рішення і закінчився на порозі будинку, де Надюша знайшла родину, я омину. Скажу одне – Надія стала першою і єдиною дитиною з Києва і всієї Київської обл., яку з діагнозом Синдром Дауна забрали з Дитячого Будинку в сім’ю. На такий крок зважитися складно. Вони – зважилися.image (9)

Сьогодні мама Ангеліна і тато Володимир виховують чудову дитину і намагаються дати їй усе і набагато більше, що повинно бути у улюбленої дитини. Унікальне явище усиновлення дитини з Сідромом вони не вважають чимось надприродним і в цьому їх батьківський подвиг!

«Так розпорядився Господь, – каже мама Ангеліна. – Ми прийняли рішення, і нам віддали Надійку. Вона була потрібна нам, ми потрібні їй. Все просто. Господу видніше, як повернути наші шляхи ».

Півроку тому яскраво постало питання розвитку Наді і підготовки її до шкільного життя. Батьки перевернули інтернет в пошуках відповідних методик.

Зацікавила їх Методика усного рахунку Соробан. Рішення почати тренування було миттєвим. Ангеліна зв’язалася з Директором Київської Школи Олексієм і в лютому Надійка прийшла на перший урок усного рахунку до прекрасного тренера Ніни Геннадіївни.image (8)

«Це не назвеш інакше, ніж Божий Промисел, – каже мама.- Я багато шукала «развивайки »для Надійки, ми багато що пробували, а у Соробан розвиток двох півкуль одночасно здається нам справжнім дивом! Ще одне диво чекало нас у Школі – Директор Школи Олексій подарував Надійці грант на повне безкоштовне навчання в Школі на весь курс. Але на цьому дива не закінчилися: наш тренер Ніна виявилася чудовим педагогом з досвідом роботи з такими дітьми.

Нам не обіцяли золоті гори і нереальні результати в Соробан, а чесно сказали, що ми перші, хто з таким діагнозом прийшов навчатися усному рахунку. І ми – залишилися)) »

Сьогодні вже 6 місяців, як Надя приходить на уроки.image (10) Темп навчання маленький, тому доводиться частенько займатися індивідуально, і вже є перші результати: Надя, дитина з Синдромом, почала рахувати усно, в уяві пересуваючи кісточки! А це означає, що у дитини розвивається і ліва і права півкуля мозку одночасно. Очевидним є те, що заняття в Школі приносить результат!

Всі діти різні, у кожного своя індивідуальність і свій творчий хист. Ми не можемо стверджувати, що наступна дитина з такою особливістю зможе освоїти усний рахунок, адже ми не чарівники. Але те, що така дитина прекрасно почуває себе в Соробан серед інших дітей, що її там люблять і чекають – це, напевно, і є найважливішим і головним у нашій справі. Ми хочемо зробити цей світ кращим! Прагнемо і робимо!

5 Коментарів: "Особлива Надійка"

 1. Опубліковано: Елена Дата: неділя липень 10th, 2016

  Відповісти

  Чудесная девочка Наденька! И прекрасные, добрые, заботливые мамочка и папа!! Низкий поклон!!!

 2. Опубліковано: polonskij.v@mail.ru Дата: понеділок липень 11th, 2016

  Відповісти

  – жизнь человека не зависит от изобилия его имения – говорит Иисус Христос.Некоторые службы определяют уровень благосостояния общества основываясь на непонятной многим математике.Непонятное ВВП на душу населения,величина госдолга или ценообразование и т.п. Но изредка пробивается что благо и состояние народа определяет отношение к слабым слоям общества : это и пенсионеры,и инвалиды,и т.д. : ибо жизнь человека не зависит от изобилия его имения. А к особенным детям нужен особый подход ибо мы нужны друг другу.

 3. Опубліковано: Светлана Дата: понеділок липень 11th, 2016

  Відповісти

  Кака здорово, такое прекрасное отношение к особенным деткам! Наденька прекрасна! Желаю ей всяческих успехов на радость маме и папе

 4. Опубліковано: Леся Литвинова Дата: п'ятниця липень 15th, 2016

  Відповісти

  Здравствуйте. Если это девочка Надя, которая жила в ” Березке” в Киеве, пожалуйста, передайте мой телефон ее родителям. Три года назад я снимала документальный фильм о солнечных детках и в нем есть очень красивый эпизод с крошечной Надей на уроке арттерапии. Буду рада сделать им копию на память. 0 666 444 550 Леся Литвинова.

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: понеділок липень 18th, 2016

   Відповісти

   Всё передали! Спасибо Вам!

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.