Цікаве

Правдиві історії. Ольга Рашевська

Вибери професію, яку ти любиш, – і тобі не доведеться працювати жодного дня у твоєму житті. 
Конфуцій

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23508

Два роки тому, у Запоріжжі, чарівна Ольга Рашевська прийняла на себе керівництво запорізької Школи усного рахунку Соробан.

Ця Школа була другою, яка взяла на себе важку, але потрібну справу – нести в Україну якісний і перевірений дитячий розвиток.

А починалося все з того, що Ольга прийшла тренером в дніпровську Школу Соробан.

У житті Ольги це був переломний момент: людина з бухгалтерською освітою, м’яка і сімейна жінка, звалила на свої плечі серйозну справу.

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23299GEA_7098Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23262Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23264Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23314

«Спочатку було дуже важко», – каже Ольга. – Нова справа забирала увесь мій час. Потрібно було розібратися в методах і прийомах подачі матеріалу, зрозуміти самій, як працює методика. Спасибі чуйному керівництву Юрія Олександровича, він всьому мене навчив і можна сказати «запалив» ідеєю Соробан. Часто доводилося сидіти ночами, вивчаючи дитячу психологію на пару з завданнями методики ».

Дочка Тая була першою ученицею в Дніпрі і вже через декілька уроків почала показувати результати. Та і сама Ольга, проводячи уроки, кожен раз все більше переконувалася – така справа не повинна стояти на місці, потрібно розширювати.

В той момент в Запоріжжі вже відкрита Школа залишилася без керівника, який «запозичивши» початковий алгоритм методики, вирішив піти в іншому напрямку – комерції, невиправданих ідей і продажу франшиз на розробки, зроблені не ним.

На сімейній раді було прийнято рішення рятувати Школу. Це був серйозний крок: школа-клон колишнього керівника активно намагалася «навчати» усного рахунку.

«А знаєте, я не боялася ризикнути, і усвідомлено пішла на керівництво школою в одному місті з клоном. Я була на 100% впевнена в нашій якості, адже ми весь час йшли вперед. Я бачила, скільки сил і знань вкладалося в розробку, я бачила, реальний результат і це давало сили і натхнення вийти вперед і стати краще. Було вкладено сотні безсонних ночей, ми опрацьовували новий алгоритм для інтерактивної  гри Дід Соробан, ми вдосконалювали стару методику, щодня додаючи в неї нове і перевірене. Ми і зараз не стоїмо на місці. Те, що було у нас рік тому, вже змінено, покращено. А тоді це була справа честі – показати, що ми кращі. І ми показали. Велика частина учнів школи-клона перейшло до нас відразу після мого приходу. Це була Перемога! »

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23513

У роботу включилася вся сім’я: чоловік пішов вчитися на тренера, дочка допомагала тестувати комп’ютерну програму))). Потрібно було показати Запоріжжю, поки ще не огранований алмаз методики Соробан. І сьогодні тренерство в школі Соробан для Ольги Рашевської не робота, швидше  улюблене хобі, частина життя, де успішна жінка продовжує навчати дітей усному рахунку. Дорослих, на пару з Юрієм Новосьоловим, навчає на тренерів, керує методичним відділом Школи Соробан, допомагає і далі вдосконалювати програму і насолоджується життям.

«Мої сьогоднішні випускники – це перші діти, які прийшли в запорізьку школу, вони мені такі рідні, такі свої, що їх випуск для мене був скоріше сумним, ніж веселим святом. Було так важко, і одночасно так радісно їх відпускати. Нас з ними багато що пов’язує: перші перемоги і невдачі, перші зірочки за роботу на уроці і засмучення через невиконане ДЗ. А скільки змін ми пережили разом! Це згуртувало і зріднило нас. Я рада, що вклала свій внесок у їх майбутнє, я впевнена – у цих дітей є всі шанси на успіх.

І сьогодні я бажаю Вам не пливти за течією життя, а будувати своє сильне русло, не бути останніми, а тільки першими. У вас величезний потенціал для зростання! Для успіху і досягнень! Ви абсолютно нове покоління дітей з розвиненою інтуїцією і розумом. Ваше мислення багато крутіше і яскравіше, Ви здатні перевернути гори! Не розгубіть це, бережіть і використовуйте з розумом те, що ми у вас вклали! »

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23518Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23529Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23534Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23543Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23550

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23585Читати далі:  Витоки популярності «Соробан»

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.