Цікаве

Наш мінливий світ

Наш сьогоднішній світ непостійна константа.Рафаэль Днепр 7 лет

І як нам не хочеться спокійного і тихого плину життя, це бажання так і залишиться бажанням.

Я доросла людина, мене виховували мама і тато, які стабільно ходили на свою роботу з 9 і до 19 ч. І мріяли вийти на пенсію, при цьому не помінявши своє місце роботи.

Років 25 тому було прийнято працювати на одному місці, на ньому рости вгору і йти на відпочинок на піку зростання))

Зауважте, ті, хто не був у цій «системі стабыльності», чомусь злітали дуже високо або падали дуже низько …

Можливо, тому ризикуючих вибитися з строю було небагато. Люди йшли по стопах батьків: мама педагог – дочка педагог, тато лікар – син лікар. Люди будували свої життя, не виходячи і не вибиваючись із загальноприйнятих стандартів. І більшість це влаштовувало.

Сьогодні світ інший …

Меншість, яка раніше хотіла змін і новизни, збільшилась.

Модним стали тренінги особистісного росту, з усіх реклам в місті тебе прагнуть навчити ставити цілі і досягати їх, навчать, навіть, вибиратися з, так званої, «зони комфорту» і бігти-бігти в щасливе майбутнє.

У нашому світі сьогодні постійності немає і не буде. Людство в своєму розвитку пішло на наступний виток і зупинок не передбачається. Тепер професія мами зовсім не гарантує, що дитина теж піде продовжувати справу.

Дітям дали вибір. А світ став лотереєю.

Якщо раніше гарне становище батьків могло гарантувати дитинці «тепле» місце, то сьогодні, в більшості випадків, все залежить тільки від самої дитини: від його вмінь, знань і потенціалу.

Сьогодні саме батьки найбільшу роль відіграють в період активного розвитку і росту дитини, коли формуються основні навички виживання, боротьби і становлення в цьому світі, а саме, з народження і до 14-16 років. Далі – як Бог дасть. Або – як розвивали, чому  вчили і як виховували з народження …

Пам’ятаете ходовий вислів: «Не важливо, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш в них по Парижу»?

Так ось, для батьків все звучить так: «Не важливо, скільки у тебе грошей, якщо ти не зміг виховати Людину».

Тому сьогодні з самого народження вже важливо розуміти, що ти даси своїй дитині в розвитку, як будеш виховувати і що за Людина виросте з твого малюка.Нежевенко Полина 7 лет (1)

Для постійно мінливого світу важливі такі навички, які допоможуть швидко пристосовуватися до змін, що допомагають взятися і зробити будь-яку справу:

– Розвинений розум і інтелект,

– Активне мислення в тісній комбінації всіх його видів (абстрактне, образне, словесне, логічне і т.д.),

– Миттєва концентрація,

– Вміння швидко фільтрувати і аналізувати інформацію,

– Стрімке переключення з одного виду діяльності на інший,

– Розвинена пам’ять,

– Впевненість в собі.

Саме ці навички і стали зараз важливіше інших, саме вони і забезпечать дитині вміння вижити і добитися поставленої мети в нашому божевільному надзвичайно мінливому світі.

Я зараз омину тему виховання, щоб не турбувати батьків в цьому напрямку. Порад по вихованню багато і вони відкриті для всіх.

Я підніму тему розвитку і відповім на питання:

«ЯК РОЗВИВАТИ ДИТИНУ, ЩОБ НАВЧИТИ ЇЇ ВСІМ ВИЩЕ ПЕРЕЛІЧЕНИМ НАВИЧКАМ?»

Методик розвитку багато і вибирати їх стає все важче. Найважливішим показником роботи методики є її результат. Саме по результату можна оцінити правильність вибору.

Пропонуємо вам гідно оцінити Методику усного рахунку Соробан ™.

Одним з важливих критеріїв на користь вибору саме її є отримання швидкого результату: вам не потрібно чекати півроку або півжиття, щоб побачити, чи працює ця методика чи ні.

Через кілька занять ви побачите візуальне підтвердження того, що навички, які розвиває методика, починають себе проявляти.

Ви побачите, як ваша дитина швидко схоплює інформацію, витрачаючи на рішення прикладів по 0,3 сек на одну дію.viber image3-01

Ви побачите відмінний розвиток мислення (образного особливо), коли ви ще не змогли навіть вловити цифру на екрані, а дитина вже і порахувала на такій швидкості.

Для вас стане потрясінням те,

наскільки швидко почне працювати її мозок, коли до

швидкості в 0,3 сек додасться і кількість дій, наприклад, 30 або 50.

А коли дитина видасть ТОЧНИЙ результат при такому рахунку або одночасно розповість вірш, це явно вкаже на те, що ліва та права півкуля працюють однаково і в тісній зв’язці.

Школа Соробан обіцяє стабільний і швидкий результат. 

Курс навчання-2 роки. За цей час дитина освоїть і відточить до автоматизму такі навички, як:viber image6-01

– Швидкісне мислення,

– Швидка концентрація,

– Відмінна пам’ять,

– Вміння переключатися з однієї діяльності на іншу легко і просто.

Велике задоволення від своїх досягнень дасть дитині впевненість у собі.

Наш світ недосконалий, швидкоплинний, трохи божевільний та  ірраціональний. Вижити, а, головне, ще й отримати задоволення від життя, зможуть тільки ті, хто буде до нього готовий.

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.