Цікаве

На старт! Увага! 1 клас!

Кожну маму майбутнього першокласника не покидають думки про те, як її милай і непосидюча дитина буде вчитися. Така рідна крихытка зовсім скоро отримає статус першокласника і у нього почнеться нова сторінка в житті. Саме в цей момент знайомства зі школою дуже важливо, щоб старт дитини був легким і успішним, а його перші старання досягли позитивних результатів.Сорабан_2015_16611_0

І справа навіть не в тому, щоб навчити сина або доньку читати, писати або рахувати. Цьому його обов’язково навчать в школі.

Головним напрямком у підготовці має стати розвиток мозку – найголовнішого інструменту, який допоможе дитині вчитися.

Не менш важливе завдання – прищепити йому любов до самого процесу навчання.

Саме вона в подальшому стане гарантією тяги дитини до нового, незвіданого, непізнаного, буде підштовхувати до збагачення знаннями і вміннями.

Період з народження і до 11-12 років – основний у розвитку дитячого мозку. Саме в цей час від частоти стимуляції всіх відділів лівого і правого півкулі буде залежати рівень розвитку дитини. А кількість створених нейронних зв’язків закладе основу навчання у всьому подальшому житті.

Попереду літо – чудовий час, щоб побудувати дитині міцний фундамент для продуктивного старту.hn5

У цьому відповідальним батькам допоможе незвичайна методика, яка прийшла до нас з Японії, яка враховує і виконує всі необхідні вимога щодо підготовки мозку до отримання знань і умінь, –

Методика усного рахунку «Соробан».

Навчання і тренування по цій унікальній методиці

розвиває концентрацію уваги,

оперативну і довготривалу пам’ять,

вміння сприймати величезні обсяги інформації, аналізувати її, виділяти головне і на цій основі швидко і якісно приймати рішення.

Розвиваючи всі види мислення, розум і інтуїцію, вчить використовувати обидві півкулі мозку одночасно,

і тим самим дає дитині дуже необхідні навички і прищеплює любов до навчання. Це і є та основа, на яку легко і міцно ляжуть шкільні знання. І методика «Соробан» гарантовано допоможе в цьому.

Тренування в «Соробан» особливо зручні і корисні влітку:

За три місяці літа ви цілком встигнете включити мозок в режим повної активності і підготувати його до шкільного навантаження.
Навчання не займає багато часу: всього 20-30 хв в день для занять вдома на нашому комп’ютерному тренажері і 1 раз в тиждень обов’язкове відвідування школи.
Повністю готові домашні завдання, виконання яких контролює тренер.
Швидкий результат. 2-3 заняття вже дадуть можливість його побачити і зрозуміти, що методика працює.
Тренування для дітей схожі на звичайну комп’ютерну гру. Це допомагає дитині в навчанні, адже вона грає і одночасно тренується.
Пропонуються зручні літні пакети тренувань.

Встигніть скористатися доброю нагодою дати дитині саме ту підготовку до школи, яка допоможе їй з легкістю і задоволенням почати найперший відповідальний період його дорослішання.

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.