Цікаве

Методика, перевірена часом

mNzB8XWB_ToРозумні фіни кажуть: «Ми готуємо дітей до життя, а не до іспитів», і будують чудові школи нового покоління . У школах немає дверей, немає обмежень, діти вільні у виборі і навчання проходить легко і без натиску. Держава суворо стежить за навчанням дітей і педагогів. Педагогам, як і дітям, надана свобода у виборі методик і способів викладання, але суворо стежить за результатом.

Прогресивні канадці  вважаються одними з найбільш навченими . Що говорити, якщо учні регулярно демонструють хорошу базову підготовку, і це підтверджується міжнародними рейтингами і тестами, наприклад, PISA (Programme for International Student Assessment). Основним у школах є всебічний розвиток, починаючи з приготування їжі і закінчуючи вищою математикою. Діти в школі не бояться отримати погану оцінку і не діляться на «хуліганів» та «ботанів».

Мудрі японці завжди і у всьому слідують традиціям. Їх школи навчають так, що Японія стала передовою і найпрогресивнішою країною 21-го століття. У Японії школа – це ціле місто, яке має і корт, і бібліотеку, і їдальню, і ще багато різних необхідних для навчання та розвитку місць. Японці люблять всілякі гуртки та змагання. Особливо заохочуються творчість і математика.

Система освіти в цих країнах в корені відрізняється від нашої. У нас вже років так … багато років … головним є зубріння, слідування правилам і втискання дитини в рамки. Вся діяльність шкіл, направлена на заучування таблиці множення, на запам’ятовування правил і аксіом, не дуже розбираючись для чого воно треба. Задовольняє те, що останні років 5, гарну нішу в навчанні та розвитку дитини, зайняли всілякі центри раннього розвитку дітей, які використовують найцікавіші і найактуальніші методики в освіті та вихованні. Засмучує те, що більшість з них або не досконально знають методику, або не правильно навчають. Часто викладачі центрів не мають спеціального профільної освіти, а що ще гірше, прикриваючись відомою методикою, такі центри не вловлюють специфіку навчання і працюють на викачку грошей з довірливих батьків.

На пострадянському просторі, Школа усного рахунку Соробан, стала першою школою, яка відкрила дітям ментальну арифметику, як спосіб розвитку обох півкуль мозку. Методику взяли в Японії, де вся молодша школа вивчає її аж п’ять років. А навчаючись далі, 99% школярів продовжують удосконалювати її з репетиторами. Крім Японії, за методикою усного рахунку вчаться ще в 56 країнах світу. В Україну методику привіз Юрій Новосьолов, який отримав патент на рахівницю абак (соробан) і відкрив першу школу в Дніпропетровську. За два роки школи відкрилися вже в 10-ти містах. За цією методикою, Юрієм були розроблені матеріали для навчання, розроблений онлайн тренажер, для закріплення навичок вдома. Тренажер дозволяє контролювати навантаження і налаштувати приклади так, що дитина вирішує 90%.

Вся методика чітко прописана і розроблена з метою активувати одночасно обидві півкулі. Тренери Школи проходять навчання тільки очно у засновника школи, ніяких заочних або онлайн курсів. По закінченню навчання, тренери отримують сертифікат, який є підтвердженням якості з перших рук. Як і будь затребуваний продукт, Школа обросла плагіаторами, які намагаються під виглядом шкіл ментальної арифметики, нав’язати батькам неякісний продукт. Але, різниця очевидна вже через декілька місяців – діти, які не засвоїли правильно ази, не можуть осилити подальшу програму, що означає – мозок не працює у зв’язці, а це є основою навчання. На щастя, різницю видно відразу.

Ось декілька відмінностей, за якими ви можна відрізнити справжню школу Соробан і шахраїв:

 1. Справжня школа ментальної арифметики має законне підтвердження використання  методики.
 2. У Школі є від сотні відео, які підтверджують відмінний результат роботи.
 3. У Школі є відгуки справжніх батьків, діти яких навчалися або навчаються у школі, з посиланнями на їхні профілі в соцмережах. І в будь-який момент ви можете написати будь-кому з батьків і отримати рекомендації.
 4. Всі тренери Школи проходять тільки очне навчання з підтвердженням якості.
 5. У справжній Школі усного рахунку у вас завжди є час на пробний період, що б зрозуміти подобається навчання дитині чи ні. Так! Для справжньої Школи дуже важливе бажання дитини.
 6. Тренери можуть порадити привести дитину через час, якщо будуть бачити, що дитині це рано чи не цікаво. Школі важливо якість послуг і результат своєї роботи.
 7. У справжній Школі навчаються діти тренерів (своїм «погане» не даси).
 8. Якість завжди контролюється засновником.
 9. У справжній Школі тренери завжди на зв’язку і допоможуть у вирішенні будь-якого питання в навчанні.
 10. Методика і програми у цій Школі завжди вдосконалюється і оновлюється, враховуючи всі нюанси, що виникають в процесі навчання.
 11. Інформація про Школу присутні у відкритому доступі в інтернет. Правильність всіх даних можна перевірити просто «погугливши» назву.
 12. Основний матеріал, який стосується впровадження методики, її історії розвитку, основи шкіл, результату навчання, є унікальним, а не списаним зі сторонніх ресурсів (зараз це легко перевірити спеціальними програмами і знайти першоджерело).

Можливо, нам з вами, в найближчому майбутньому і не загрожують школи без обмежень, як у Фінляндії. Нам ще багато років доведеться чекати хорошу базову підготовку, як у Канаді. Може, найближчі 10 років ми й не станемо найрозвиненішою країною, як Японія. Але з повною відповідальністю скажу – у нас є для цього всі інструменти: бажання жити краще, любов до України і наших дітей, і, перевірені часом хороші методики навчання, такі як Методика усного рахунок Соробан!

Що таке Соробан і «з чим його їдять», читайте тут:

Детальніше про методику:

Контакти і графік занять тут:

4 Коментарів: "Методика, перевірена часом"

 1. Опубліковано: Помощь в учёбе Дата: субота січень 16th, 2016

  Відповісти

  […] для ребёнка полезные развивающие методики, которые помогут ему в […]

 2. Опубліковано: Советы Родителям! И снова учиться… - soroban.com.ua Дата: субота січень 16th, 2016

  Відповісти

  […] для ребёнка полезные развивающие методики, которые помогут ему в […]

 3. Опубліковано: Олександр Дата: середа травень 25th, 2016

  Відповісти

  Цікаво) ніколи про таку методику не чув, хоч і працюю репетитором 7 років)
  http://buki.com.ua/ru/tutors/matematyka/

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: понеділок червень 6th, 2016

   Відповісти

   Познакомьтесь с историей методики: http://soroban.com.ua/blog/ukraїnska-taєmnichij-soroban/

Опублікувати коментар

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.