Цікаве

Методика Шічіда

Методика Макото Шічіда добре відома у всьому світі. Але про неї мало знають в нашій країні.

Японський професор, який вивчав мозок людини більше 40 років, Макото Шічіда зробив висновок – у лівого та правого відділу мозку різні можливості. Тому розвивати їх потрібно по-різному. Особливо це стосується дітей.kv_magazine_top

Грунтуючись на цьому, Макото Шічіда розробив свою методику раннього розвитку, метою якої було дати розкритися правій півкулі мозку малюків. Основним періодом для цього є вік до 3 років, бо саме ця частина мозку є домінуючою в цей час.

До 3 років малятко добре запам’ятовує образи, активно задіює фотографічну пам’ять, а точніше – задіюється образне мислення. Вся інформація отримана правою півкулею візуалізується, і зберігається в довготривалій пам’яті. Ліва повинна миттєво дістати, обробити, використати по потребі те, що зібрано правою. Але оскільки вона починає активно розвиватися тільки після трирічного віку, дитя ще не вміє логічно мислити і використовувати прожитий досвід для інших ситуацій.

Використовуючи природні здібності правої півкулі, якій для занесення інформації потрібно швидке мелькання матеріалу, миттєва його демонстрація, Макото Шічіда розробив спеціальні вправи, спрямовані на розвиток образного мислення для віку 3-х років. Засновник прискореного навчання дітей, автор Методики Макото Шічіда стверджував, що з її допомогою можна розвинути у малюків:

 •  Гарну фотографічну пам’ять.
 •  Неймовірну інтуїцію.
 •  Відмінний абсолютний слух.
 •  Уміння миттєво рахувати.
 •  Унікальну здатність до опанування мов.

І свідомо навчитися користуватися цими навичками.

При народженні півкулі дитини з’єднані трильйонами нервових зв’язків. Але вони тимчасові. Якщо не використовувати їх до 3 років, а потім до 12 (крайній термін активного закріплення) – людина втрачає основний природний багаж. Це не говорить про те, що тридцятирічним пізно розвиватися і навчатися, але це буде вже з іншою швидкістю та результатом.

Методика Макото Шічіда або програма прискореного навчання дітей, складається з коротких блоків, які розвивають всі органи чуття:

 1.  Ігри з уявою.
 2.  Ігри на розвиток пам’яті.
 3.  На кмітливість.
 4.  Правопис.
 5.  Музика.
 6.  Активні вправи.
 7.  Математика.

Кожне заняття триває близько 2-5 хвилин, отже, немає втоми, а весь цикл уроків займає близько 30 хв на день. Цього достатньо для того, щоб інформація відклалася у підсвідомості і, в потрібний момент малюк зміг її витягти.

Макото Шічіда вважав, що здібності людині дані від природи, а заняття у віці від 0 до 3-х, допомагають їх розкрити. В іншому випадку вони можуть залишитися прихованими.

Прискорене навчання дітей в Методиці Шічіда корисно тим, що в подальшому є гарною базою для відкриття природних талантів дітлахів, розвиває образне мислення, інтуїцію, допомагає прояву творчого потенціалу.9999999

Після 3 років, коли у хлопчиків та дівчаток починає активно розвиватися ліва півкуля, важливо не упустити момент, щоб налаштувати обидва відділи мозку на синхронну роботу.

У цьому допоможе Школа Соробан

Використовуючи природну здатність правої частини до миттєвого уловлювання образів на реактивної швидкості, а здатність лівої систематизувати, обробляти, видавати інформацію, Школа Соробан допомагає розвивати півкулі однаково, без переваги в яку-небудь сторону.

За допомогою спеціально розроблених вправ, прикладів, дитина легко задіює для роботи праву сторону, візуально уявляючи рахівницю, пересуваючи на ній кісточки і, одночасно задіює в роботу ліву, штовхаючи її миттєво обробляти інформацію, що надійшла, для видачі результату.

Методика Макото Шічіда співзвучна з Методикою Школи Соробан в правильному розвитку правої півкулі. Однак ми пішли далі, ніж Методика Шічіда, ми дали можливість лівій півкулі розвиватися на одному рівні з сусідом.

Методика Шічіда заслуговує того, щоб розглянути її в якості гарної бази раннього розвитку дітей. А коли вашій дитині виповнитися 5 років, Вас чекає Школа Соробан для закріплення природних задатків вашої дитини і відмінного тренування мозку.

Офіційний сайт Макото Шічіди

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.