Цікаве

Як допомогти школяреві в навчанні!

Сьогоднішньому школяреві важко. Дуже. Шкільна програма не дає школяреві шансу на спокійний відпочинок ввечері або на звичайні дитячі ігри – йому потрібно вчитися. Адже сучасний світ вимагає постійно орієнтуватися в мегабайтах інформації, знаходячи головне, вимагає бути «на чеку» і швидко приймати рішення.

ученики школы Соробан

Учень школи Соробан

Нинішньому школяреві не можна хворіти, не можна пропускати уроки, не можна не виконувати домашні завдання і т.д. Молодші класи школи вимагають від дитини активної участі в навчальному шкільному процесі, інакше …
Інакше останні теми не будуть вивчені і не отримані необхідні за програмою знання. І як буває важко маленькій 10-ти річній дитині тримати в голові все, що вимагає програма. І з кожним роком вона ускладнюється, з кожним роком відповідальність за незнання предмета лягає тягарем на плечі дитини та її батьків.

І наймаються репетитори і сидить малюк до ночі над завданнями. Добре, якщо все у нього виходить і вчитель у школі робить акцент на успіхи, а батьки вимагають не оцінки, а знання. А якщо навпаки – тема важка, зрозуміти відразу не виходить, задачі не вирішуються і по предмету «незадовільно»? Тоді чекайте, дорогі батьки, істерики, сварки і заплакану дитину за зачиненими дверима дитячої.
Зовсім недавно закінчився ще один семестр у школах і, знаю, що 70% дітей втомилися вчитися, багато принесли додому оцінки, які розчарували батьків. І ви, розумієте, що більша частина того, що сьогодні викладають дітям, в житті не те що «не знадобиться», воно не знадобиться в житті 99% людей. Ми з вами давно знаємо, що шкільна програма в основному розвиває ліву півкулю, наголос в навчанні робиться на математиці, логіці, письмі і читанні, а на  такі предмети як, наприклад, малювання або музика часто відводиться година на тиждень. І про розвиток правопівкульних навичок доводиться тільки мріяти. Ось і виходить, що інтелект, уява, фантазія, творчість, інтуїція засуваються на задній план. І в дорослому житті часто доводиться робити те, що виходить, а не те, про що мрієш.

Как помочь школьнику в учёбе
Ось ви знали про те, що А. Ейнштейн в дитинстві, з великим відставанням від норми, опанував усні та писемні навички? А це дало можливість розвинутися у нього в першу чергу правій півкулі, що в кінцевому підсумку і зробило його видатним ученим.

Все це говорить про те, що коли дитині від 5 і до 11 років, потрібно з ретельністю розвивати обидві півкулі мозку. Це допоможе дитині легко включиться в навчальний процес у школі і в житті в цілому. У цей час у дитини найактивніше розвивається мозок, і знання, вміння та навички, отримані в цей період часу, стануть відмінним фундаментом для подальшого повноцінного життя. І так само значно полегшать шкільне навчання.
Сьогодні ми пропонуємо Школу Усного рахунку Соробан, як найкращу систему для повноцінного розвитку дитячого мозку в шкільні роки.
Наша методика навчання побудована на тому, щоб синхронно розвивати обидві півкулі, гармонізувати їх роботу і ні в якому разі не перевантажити дитину. Школи Японії давно зрозуміли всю важливість і необхідність раннього розвитку за допомогою усного рахунку Соробан і включили цю методику до шкільної програми. І, на наш погляд, результати помітні вже давно – Японія є однією з найуспішніших країн у світі.
Відповідаючи на запитання, як Соробан може допомогти школяреві в навчанні, скажу, що займаючись з нами, ваша дитина покращує концентрацію уваги, пам’ять, мислення, уяву, швидкість аналізу інформації, синхронізується і вирівнюється робота мозку, немає перевантажень на окремі ділянки. Навпаки, всі відділи обох півкуль стимулюються однаково і одночасно.Как помочь школьнику в учёбе
Ще однією родзинкою нашої методики навчання є те, що для досягнення приголомшливих результатів, достатньо години занять на тиждень та виконання домашнього завдання 15 хв в на день.
Ніяких перевантажень, одноманітності або непотрібної інформації. Все чого діти вчаться в Школі Соробан, обов’язково стане в нагоді їм вже сьогодні.
Дайте вашій дитині шанс бути генієм!
Детальніше про Школу усного рахунку Соробан: http://start.soroban.com.ua/

14 Коментарів: "Як допомогти школяреві в навчанні!"

 1. Опубліковано: Виктория Кушнир Дата: вівторок грудень 1st, 2015

  Відповісти

  Отлично,мне нравится.Когда и где в городе Ривно будет школа.И как уже сегодня можно начать занятия????

  1. Опубліковано: iuriin Дата: вівторок грудень 1st, 2015

   Відповісти

   Открывайте школу там сами – мы поможем.

 2. Опубліковано: инна Дата: четвер грудень 3rd, 2015

  Відповісти

  Здравствуйте. В Одессе такая школа будет?

  1. Опубліковано: kolesyuk2010@yandex.ru Дата: четвер грудень 3rd, 2015

   Відповісти

   В Одессе она есть: http://soroban.com.ua/контакты/одесса/

 3. Опубліковано: Александра Дата: п'ятниця грудень 4th, 2015

  Відповісти

  Здравствуйте!
  В Москве есть такая школа?

  1. Опубліковано: kolesyuk2010@yandex.ru Дата: п'ятниця грудень 4th, 2015

   Відповісти

   Пока нет. Есть планы на открытие.

 4. Опубліковано: Луиза Дата: п'ятниця грудень 4th, 2015

  Відповісти

  Как открыть свою школу в Уфе?

  1. Опубліковано: iuriin Дата: субота грудень 5th, 2015

   Відповісти

   Добрый день. Приобрести франшизу.

 5. Опубліковано: Нонна Дата: неділя грудень 13th, 2015

  Відповісти

  Добрый вечер. С какого возраста можно начинать заниматься? Какая стоимость? Спасибо.

  1. Опубліковано: iuriin Дата: субота грудень 19th, 2015

   Відповісти

   Добрый день. С 4 лет. Цена зависит от города. start.soroban.com.ua

 6. Опубліковано: Светлана Дата: четвер січень 19th, 2017

  Відповісти

  Здравствуйте! Город Харьков. Моему сыну 7 лет. Мне хотелось попробовать предложенную Вами методику. Подскажите стоимость обучения. Благодарю

  1. Опубліковано: Колесюк Татьяна Дата: четвер січень 19th, 2017

   Відповісти

   Добрый день. Цена в Харькове в январе – 950 грн/мес. Актуальные цены вы всегда можете посмотреть на главной странице сайта, предварительно выбрав ваш город.

 7. Опубліковано: Анжела Дата: середа січень 25th, 2017

  Відповісти

  А, что просто любой человек который купил франшизу может открывать такую школу?

  1. Опубліковано: iuriin Дата: четвер січень 26th, 2017

   Відповісти

   Анжела, “любому” мы не продадим) Только после личной беседы с основателем школы. А после покупки – пожалуйста, открывайтесь, мы во всем поможем)

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.