Цікаве

Що спільного між пілотом Lufthansa та учнем школи Соробан?

Оцінити ситуацію і прийняти рішення за частину секунди.

Сконцентрувати увагу на головному і прийняти правильне рішення блискавично.

Бачити, відчувати і реагувати в соті долі секунди, перед проходженням “точки неповернення”.

Бути впевненим у собі і своїх силах.

Цьому пілоти Lufthansa вчаться все життя, адже вони відповідають за життя сотень людей і одна помилка призведе до неминучої катастрофи.

Тренування навички швидкої оцінки ситуації і прийняття правильного рішення – те важливе, що відрізняє пілота літака від звичайної людини.

Школа рахунку Соробан ™ 2 роки відточує навик блискавичної концентрації уваги, її швидкого перемикання і прийняття правильного рішення. Вам це здасться чудом, але наші соробанята, завдяки спеціально розробленій методиці ментального рахунку, можуть змусити свій мозок працювати так само блискавично.

Мерехтіння цифр на екрані онлайн гри Дідусь Соробан зі швидкістю 0,3 сек змушує мозок напружуватися, реагувати і блискавично приймати рішення, як і у пілотів.

Впевненість в собі? Так! А спробуйте ви порахувати приклад зі швидкістю 0,3 або 0,5 сек на дію в додатку Дідусь Соробан. Вийшло? Не думаю))

А у наших діток виходить. І вони знають, що вони в цьому найкращі.

Ваша дитина гідна найкращого розвитку! І це розвиток в Соробан™

Читати ще: Новаторський підхід школи Соробан до розвитку мозку

Опублікувати коментар

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.