Цікаве

«Без уяви немає міркування»

«Без уяви немає міркування»

Як думаєте – фантазія і уява дано дитині дарма?

Наскільки важливим у житті людини буде добре розвинена уява і багата фантазія? У яких сферах життя знадобляться ці навички, за які відповідає права півкуля?

Ми звикли до того, що логіка, точність і раціональність – те важливе, що потрібне для виживання в реальному світі. У садочку, у школі і університетах акцент у навчанні найбільше робиться на розвиток лівої півкулі та її зрозумілих і важливих навичках.

У віці до 6-7 років у дітей фонтанує нестримна і яскрава фантазія. Хто з вас не плавав на старому човні на березі, як на кораблі? Хто не будував замки і палаци з перевернутих стільців і столів? Хто не уявляв себе індіанцем або космонавтом, принцом або принцесою? Дитинство завжди проходило весело і цікаво завдяки таким іграм і невгамовній  фантазії у вигадуванні сюжетів.

Але ж головна користь уяви і фантазії не тільки в організації дозвілля дітей.

У дітей інший світ, який не ґрунтується тільки на досвіді,  саме  уява допомагає дитині пристосуватися до навколишнього середовища. А в тісному тандемі досвіду і уяви дитина отримує той розвиток, який заплановано природою. І чим більше в дитячому віці довкілля підкидає дітям різноманітності, тим яскравіше і продуктивніше буде подальше життя людини.

До 6 років у дитини відбувається активний період створення нейронних зв’язків і тому чим більше їх утворюється, тим інтеллектуальніше  і розумніше вона буде. Розвиток уяви грає в цьому процесі ключову роль. У малюків з 3-4 років панує наочно-образне мислення, яке і розвивають  фантазія і уява.

Ось ви знали, що тільки людина володіє уявою? Що вона є одним з яскравих відмінностей людства від тваринного світу?

Всі великі відкриття були зроблені за допомогою уяви і фантазії. Моделювання, планування, творчість, ігри, конструювання, нові технології і багато іншого – це те, де фантазія і уява – основний навик поряд з логікою і раціональністю. Уява часто розв’язує такі ситуації, в яких звичайні дії не працюють або недоцільні. Уява впливає і на наші емоції, на наш настрій, на розвиток і на наше життя. Навіть Ейнштейн вважав, що уява важливіше багатознання.

Оцінки, цифри, рахунок – функція лівої півкулі мозку. Права ж – інтуїтивна, ірраціональна і нелогічна, обробляє інформацію набагато швидше лівої. Швидкість обробки інформації лівою півкулею – 10 біт в секунду, правою – 1.000.000.000 біт в секунду. Тісно згуртувавши дві півкулі, ми отримаємо чудову основу для будь-якої обробки інформації.

Сьогодні в світі існують методики, які стверджують, що саме вони розвивають уяву і фантазію. Але жодна з них не робить це так, як планувалося природою – однаково і синхронно з іншими навичками. Адже важливість уяви і фантазії проявляється тільки в їх тісному взаємозв’язку з точністю, логікою, раціональністю, з правильним розвитком.

І ось тут на допомогу приходить Методика усного рахунку Соробан, яка однаково і синхронно розвиває, як навички правої, так і лівої півкулі. Заснована на роботі з динамічними образами, методика допомагає у багато разів швидше схоплювати і обробляти інформацію, оперативно запам’ятовувати, при цьому активно тренуючи пам’ять, увагу, мислення, розум, інтелект, концентрацію.

Прийоми навчання спрямовані на парну роботу двох півкуль, в іншому ж випадку не буде результату.

Для видачі відповіді в усному рахунку потрібно тільки тісна взаємодія лівої і правої півкуль, які в такій роботі активно створюють і зміцнюють зв’язки між собою, розвиваючи дитину легко, гармонійно і природно.

А це і є головна мета всіх батьків – успішна і щаслива дитина!

Розвивайте фантазію, друзі, тому що саме вона змінює наш світ на краще!))

Опублікувати коментар

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.