Біла Церква

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Cотні, 24а (Гординського)
Четвер з 18:00 до 19:15
записатися

Субота з 10:45 до 11:45
записатися

Діти 7-11 років
м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Cотні, 24а (Гординського)
Субота з 15:55 до 17:30
записатися

Школа усного рахунку Соробан в Бiлiй Церквi

«Соробан» - єдина і дуже популярна школа усного рахунку в Білій Церкві. Початок вивчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються діти у віці 5-11 років. Для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа усного рахунку в Білій Церкві викладає не звичайну математику. Програма спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. В першу чергу малюки вивчають абак, також званий абакус. Вони пересувають кісточки в рядах і навчаються візуалізувати результати.

Школа покращеної ментальної арифметики в Бiлiй Церквi

Методика ж школи Соробан базується на японській програмі освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Створено унікальний алгоритм подачі матеріалу, розроблено спеціальний підручник, анімовані завдання, комп'ютерні ігри.

Виконуючи цікаві вправи в групі, і займаючись на тренажерах вдома, діти щодня закріплюють вироблені навички і розвивають інтелект. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися максимально використовувати свої ментальні можливості.

У Соробані не даються академічні знання з математики як в загальноосвітній школі. Курси швидкого рахунку спрямовані на синхронний розвиток лівої і правої півкуль мозку. А вміння швидко і безпомилково проводити усні обчислення – це приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Білій Церкві можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно вибрати місто, відповідне місце розташування школи і зручний час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.