Олександрія

Щомісяця додаються нові групи
Малюки 5-6 років
м. Олександрія, вул. Григорiя Усика, 56( колишня Червоноармiйська)
Середа з 16:00 до 17:15
записатися

Діти 7-11 років
м. Олександрія, вул. Григорiя Усика, 56( колишня Червоноармiйська)
Понеділок з 14:30 до 16:10
записатися

П’ятниця з 17:30 до 19:10
записатися

Субота з 12:00 до 13:40
записатися

Школа усного рахунку в Олександрії

Те, що діти володіють геніальними здібностями, відомо усім. Але це не означає, що можна пустити розвиток дитини на самоплив і спокійно в стороні чекати, коли з неї виросте новий Ейнштейн або Ломоносов. Навіть особливе дарування потрібує допомоги, тренування, вдосконалення. Найкраща школа розвитку великих і маленьких талантів – центр ментальної арифметики Соробан в Олександрії. Ця популярна в Україні школа використовує ментальний рахунок із застосуванням японських рахівниць абакус (абак) для формування розвиненої, ефективної структури нейронних зв'язків між півкулями головного мозку. Що це дає дитині?
  • Швидкісний усний рахунок;
  • здатність швидко сприймати, обробляти і запам'ятовувати інформацію візуально, на дотик, на слух, інтуїтивно;
  • вміння концентруватися на завданні, робити висновки, швидко приймати рішення;
  • розвинена уява;
  • гнучкість, висока швидкість розумової діяльності.
Володіння такими пізнавальними здібностями допомагає дітям у навчанні, вирішенні життєвих завдань, підвищує впевненість у собі, мотивує на нові досягнення.

Школа покращеної ментальної арифметики в Олександрії

Навчання швидкому рахунку в Олександрії можуть проходити дошкільнята й діти шкільного віку (до 11 років). Школа набирає на курси малюків від 5-ти років. Найменші учні Соробан займаються в молодшій підгрупі. Старші групи відвідують школярі – учні початкової та середньої школи (1, 2, 3, 4, 5, 6 клас). Школа усного рахунку в Олександрії використовує:
  • сучасні навчальні матеріали (мультимедіа, відео, аудіо уроки, онлайн-ігри, анімаційні навчальні програми);
  • ефективні методи викладання (заняття у формі гри, індивідуальна робота з кожним учнем, схвалення успіхів, допомога у подоланні труднощів).
Щоб записатися в Школу в Олександрії було просто і швидко, на сайті Соробан передбачений сервіс «запис». З питань організаційного характеру (скільки коштують заняття, час проведення уроків) можна звернутися до тренера школи по телефону. Швидкий усний рахунок – не сама корисна у житті навичка, але результати ментальних тренувань для дітей є цінним придбанням. Тому Школа Соробан в Олександрії запрошує малюків та їх батьків скористатися унікальним шансом подарувати світу новий талант.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.