Розвиток мозку

Як для досягнення в будь-якому виді спорту важлива загальна фізична підготовка, так і для успіху в будь-якому розумовому занятті потрібні обробка величезної кількості інформації і швидке прийняття вірних рішень. Саме ці навички і розвиває школа Соробан. Закладіть основу для подальшого розвитку мозку.

 

Як м’язам потрібна зарядка, так і мозку не обійтися без тренувань.

 

Усний рахунок не самоціль, а шлях до гармонійного розвитку відразу двох півкуль мозку. Унікальність даної системи не в видимих ​​результатах – швидкий усний рахунок, а в методі досягнення результату .

 

Ми тренуємо нашу швидкісну, образну півкулю мозку точними завданнями.

 

На нашому сайті Ви можете побачити відео з чемпіонату світу з усного рахунку. Обчислити, й навіть прочитати числа, виведені на екран, нетренованій людині неможливо. Оскільки ми для обчислення користуємося тільки нашою лівою точною, але повільною півкулею. А люди, які навчаються за методикою Соробан, оперують двома півкулями одночасно. Тільки це може пояснити феномен, що діти , здавалося б, без математичних здібностей показуют результати не гірші, а часто і кращі від їх «математичних» друзів.

 

Наш мозок складається з двох півкуль. За образне мислення відповідає права півкуля. Працювати швидко ії навчили мільйони років еволюції. Натомість за обчислення відповідає ліва півкуля, і це знання та навики ми отримуємо у школі. Ми легко за обличчям впізнаємо одну людину з тисяч, що є непростим завданням навіть для комп’ютера, і в той самий час не можемо подумки скласти декілька чисел. У нас в голові – суперкомп’ютер, але ми ним не користуємося.

 

Якщоб ми змогли підключити нашу швидку праву півкулю до роботи над точними даними, то різко збільшили  б свою ефективність.  Але чи може звичайна людина змусити працювати свої півкулі злагоджено і швидко?

 

Дивіться наші приклади та переконайтесь, що це можливо.

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.