Школа усного рахунку Соробан

відгуки батьків
Унікальна методика
Розвиток мозку
Як м'язам потрібна зарядка, так і мозку не обійтися без тренувань. Якщо для досягнення в будь-якому виді спорту важлива загальна...
Читати далі
Доступно кожному
Думати відразу двома півкулями мозку можливо! Ваша дитина теж так зможе! З 20 дітей 19 продовжують навчання після...
Читати далі
Методика навчання
Не запізніться. Методика доступна тільки дітям з 4 до 11 років. Адже саме в цьому віці йде найактивнiший розвиток...
Читати далі
*розвиває пам'ять, уяву, швидкість прийняття рішень
*розвиває пам'ять,      
уяву,    
швидкість прийняття  
рішень
Цікаве
Записати дитину
Не сподобається - повернемо гроші!
Багато батьків запитують щодо можливості пробного заняття, щоб зрозуміти, чи підійде ця методика їх дітям. Але, одного заняття недостатньо, щоб зрозуміти усю методику. Тому в школі Соробан є пробний місяць тренувань для Ваших дітей. Пробний, лише з точки зору оплати. Дитина повноцінно проходить навчання. Їй видаються всі матеріали, відкривається доступ до особистого кабінету online, де розташовані комп'ютерні програми для тренувань і навчання. Якщо, по закінченню місяця, прийнято рішення не продовжувати навчання, ми повертаємо повну вартість за перший місяць занять.

поширені запитання

1. Коли діти починають пожинати плоди?

Безпосередньо наочні результати батьки побачать приблизно через два місяці, за умови, якщо дитина буде щодня виконувати домашні тренувальні вправи, які задають тренери.

2. Чи може дитина отримати інтенсивний курс під час літніх канікул?

Закріплення навичок відбувається поступово. Кожен день дитина відпрацьовує свою техніку. Якщо збільшити інтенсивність занять більш ніж один раз на тиждень,  у дитини скорочується час, необхідний для виконання завдань і напрацювання навичок. У літню пору дитина може займатися два рази в тиждень, але в такому випадку у неї збільшується щоденне  навантаження в зв’язку з більшим обсягом тренувань.

3. Моя дитина дуже добре знає математику, чи потрібно йому / їй займатися за програмою соробан?

Не можна забувати, що соробан – це не математична програма. Головною метою програми не є навчити дітей вмінню рахувати – це всього лише бонус або подарунок, який отримає дитина, коли закінчить програму. Найголовніше – це загальний інтелектуальний розвиток дитини. Розумові здібності і навички, отримані в соробан, можуть застосовуватися щодня в будь якій життєвій ситуації.

4. Чи повинна моя дитина закінчити всю програму чи може зупинитися на якомусь певному рівні?

Щоб повністю програму і навчитися всім необхідним навичкам, дитині потрібно два роки навчання. Всі ці два роки вона повинна  займатися і тренуватися щодня, а після закінчення навчання повторення програми їй більше не буде потрібно.

5. Скільки часу потрібно, щоб проконтролювати виконання
домашнього завдання у дитини?

Дитина повинна тренуватися 15-30 хвилин кожен день з мінімальною допомогою своїх батьків.

6. Навіщо в наш час дитині необхідно вміння усного вирішення арифметичних дій,
якщо можна використовувати калькулятор?

Соробан – НЕ математична програма. Це програма для розумового і інтелектуального розвитку. Кінцевою метою програми Соробан є розвиток розумових  здібностей і навичок (таких як: концентрація уваги, пам’ять, спостережливість, уява, точність і т.д.), які можуть застосовуватися практично в кожній життєвій ситуації.

7. Чи можливо дорослій людині освоїти цю програму? Якщо нi, то чому?

Програма призначена для поліпшення розумових здібностей дітей молодшого віку і віку, коли розвиток мозку досягає свого піку.

Вартість навчання 1100800 грн.
АКЦІЯ Реєстрація до 31.08.2016р. ціна - 800 грн./місяць. Вартість навчання з 01.09.2016р. 1100 грн./місяць 1 дитина в родині - 800 грн./міс. Знижка на навчання 2-ої дитини - 30% знижка на навчання 3-ої дитини - 40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.