Школа усного рахунку Соробан

відгуки батьків
Унікальна методика
Розвиток мозку
Як м'язам потрібна зарядка, так і мозку не обійтися без тренувань. Якщо для досягнення в будь-якому виді спорту важлива загальна...
Читати далі
Доступно кожному
Думати відразу двома півкулями мозку можливо! Ваша дитина теж так зможе! З 20 дітей 19 продовжують навчання після...
Читати далі
Методика навчання
Не запізніться. Методика доступна тільки дітям з 4 до 11 років. Адже саме в цьому віці йде найактивнiший розвиток...
Читати далі
*розвиває пам'ять, уяву, швидкість прийняття рішень
*розвиває пам'ять,      
уяву,    
швидкість прийняття  
рішень
Цікаве
Записати дитину
Не сподобається - повернемо гроші!
Багато батьків запитують щодо можливості пробного заняття, щоб зрозуміти, чи підійде ця методика їх дітям. Але, одного заняття недостатньо, щоб зрозуміти усю методику. Тому в школі Соробан є пробний місяць тренувань для Ваших дітей. Пробний, лише з точки зору оплати. Дитина повноцінно проходить навчання. Їй видаються всі матеріали, відкривається доступ до особистого кабінету online, де розташовані комп'ютерні програми для тренувань і навчання. Якщо, по закінченню місяця, прийнято рішення не продовжувати навчання, ми повертаємо повну вартість за перший місяць занять.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

1. Коли діти починають пожинати плоди?

Безпосередньо наочні результати батьки побачать приблизно через два місяці, за умови, якщо дитина буде щодня виконувати домашні тренувальні вправи, які задають інструктори.

2. Чи може дитина отримати інтенсивний курс під час літніх канікул?

Закріплення навичок відбувається поступово. Кожен день дитина напрацьовує свою техніку. Якщо збільшити інтенсивність занять більш ніж один раз на тиждень, то у дитини скорочується час, необхідний для виконання завдань і напрацювання навичок. У літню пору дитина може займатися два рази в тиждень, але в такому випадку у нього збільшується навантаження на щоденну відпрацювання навичок.

3. Моя дитина дуже добре займається з математики, чи потрібно йому / їй займатися за програмою соробан?

Не можна забувати, що соробан – це не математична програма. В основу програми не ставиться головною метою навчити дітей вмінню вважати – це всього лише бонус або подарунок, який отримає дитина, коли закінчить програму. Найголовніше – це загальний інтелектуальний розвиток дитини. Розумові здібності і навички, отримані в соробан, можуть застосовуватися щодня.

4. Чи повинен моя дитина закінчити всю програму або він може зупинитися на якомусь певному рівні?

Щоб повністю освоїти програму і навчитися всім необхідним навичкам, дитині потрібно два роки навчання. Всі ці два роки він повинен займатися і тренуватися, а після закінчення навчання повторення програми йому більше не буде потрібно.

5.Скільки часу піде, щоб проконтролювати виконання домашнього завдання у дитини?

В ідеалі дитина повинна тренуватися 15-30 хвилин кожен день з мінімальною допомогою своїх батьків.

6. Навіщо в наш час дитині необхідно вміння усного рішення арифметичних дій, якщо можна використовувати калькулятор?

Соробан – НЕ математична програма. Це програма в області розумового і інтелектуального розвитку. Кінцевою метою програми соробан є розвиток розумових і здібностей і навичок (таких як: концентрація уваги, пам’ять, спостережливість, уяву, точність і т.д.), які можуть застосовуватися практично в кожному життєвому аспекті.

7.Чи можливо дорослій людині освоїти цю програму? Якщо немає, то чому?

Програма призначена для поліпшення розумових здібностей дітей молодшого віку і віку, коли розвиток мозку досягає свого піку. Результати з дорослими і дітьми несумісні і вимагають багато додаткових зусиль.

Школа ментальної арифметики Соробан

Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює цілий світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію. (Альберт Ейнштейн)

З цим висловлюванням великого вченого важко не погодитися. Варто лише згадати кілька фантастичних історій, що описують геніальні наукові винаходи та відкриття, які через десятки років стали реальністю. Наприклад, у Роберта Хайнлайна є опис пристроїв, що точнісінько відповідає сучасним банкоматам, мобільним телефонам, мікрохвильовим пічкам. Герберт Уеллс на початку 20 століття придумав ескалатори, електростанції, атомну бомбу.

Вчені, які в майбутньому розробили, спроектували, створили усі ці речі, вочевидь, володіли такою ж яскравою уявою, як і письменники, з тією відмінністю, що їх мозок був здатний ще й втілити фантазії в реальність. А це означає, що поряд з творчим, їм було властиве аналітичне, логічне мислення, що права і ліва півкулі були розвинені в повній мірі і працювали злагоджено.

Школа Соробан в Україні

Гармонійний розвиток дитини залежить саме від того, наскільки рівномірно стимулюється творча і раціональна сторона її мозку – і це науково доведений факт. Найбільш ефективною сучасною методикою розвитку півкуль є ментальна арифметика Соробан™. Це унікальний метод навчання дітей ментального (розумового) рахунку, розроблений на основі відомої у всьому світі японської методики.

Школа усного рахунку Соробан в Україні пропонує дві програми навчання: розрахована на малюків (5 років) і для маленьких школярів (1,2,3,4,5,6 клас). Як це відбувається?

 • Тренери школи допомагають дітям опанувати головний навчальний інструмент – рахівниці абакус. Спочатку соробанята навчаються відкладати числа, потім виконувати прості і складні арифметичні дії.
 • По мірі опанування абакус, прив’язка до рахівниць знижується, активується дитяча уява, здатність візуалізувати рахунковий інструмент, діти починають рахувати за допомогою уявних рахівниць.
 • Курси ментальної арифметики в Україні поділяються на дві складові: заняття в навчальному класі один раз на тиждень і виконання домашніх вправ кожен день по 10-20 хвилин.
 • У вартість навчання, окрім занять входить також ціна самих рахівниць та інших навчальних матеріалів, доступ до навчальної програми «Соробан», яка була розроблена з метою підвищення ефективності розумових тренувань.

Особливості та переваги Соробан

Цілком резонно, що у багатьох батьків виникає питання, яке відношення простий, хоч і швидкий усний рахунок має до геніальності, обдарованості дітей? Ментальна арифметика в Школі Соробан в Україні більше впливає на розвиток дитячого інтелекту, ніж цілий набір розвиваючих гуртків і курсів. Її результативність пояснюється двома факторами:

  1. Ментальний рахунок забезпечує систематичні рівномірні навантаження на обидві півкулі, стимулюючи розвиток системи стійких зв’язків між клітинами кори головного мозку.
  2. Опанування усного рахунку за допомогою абака відбувається через підключення різних видів сприйняття:
   • логічного мислення, необхідного для розв’язування математичних задач;
   • образного мислення, що відповідає за уяву і цілісне сприйняття світу;
   • наочно-образного мислення, фотографічної та слухової пам’яті;
   • фізичного сприйняття (використання в роботі з рахівницями пальців обох рук).

Все просто: вправи з рахівницями абакус розвивають моторику рук, а відповідно активують обидві півкулі. Далі, за принципом нарощування м’язової маси, відбувається вдосконалення інтелектуальних здібностей: пам’яті, спостережливості, процесів мислення, здатності сприймати, обробляти і застосовувати інформацію.

Коли дитина демонструє швидкісний усний рахунок, оточуючі із захопленням спостерігають за нею, приписуючи їй унікальну природну схильність до математики. Ваше ставлення до Соробан докорінно зміниться, коли ви дізнаєтеся, що здатність швидко рахувати в умі – це свого роду лакмусовий папірець, завдяки якому можна судити про те, наскільки підвищився рівень розвитку всіх розумових здібностей дитини:

   • швидка реакція мозку;
   • гнучкість мислення;
   • креативний підхід до вирішення завдань;
   • здатність аналізувати, порівнювати, зіставляти факти;
   • безмежний творчий потенціал;
   • здатність робити самостійні висновки, швидко приймати рішення.

Не можна не сказати про «побічні ефекти» занять у Школі усного рахунку Соробан в Україні. Методика правильно мотивує, дає дитині впевненість у своїх силах, розвиває комунікативні якості, дисциплінує, розширює коло її інтересів, а відповідно і можливостей.

Перед кожною людиною завжди виникає необхідність вибирати. Перший вибір, який визначить напрямок усього життя дитини, робите ви, батьки. Можна привести малюка в розвиваючу академію, де в його жадібний до пізнання розум покладуть багато нових знань. Інший шлях – навчити її легко і весело здобувати і використовувати ці знання.

Школа усного рахунку Соробан в Україні пропонує всім дітям пробний місяць навчання. За цей період ви точно визначите необхідність ментальної арифметики для вашого малюка. Скільки коштує ця акція? Якщо після місяця занять ви відмовитеся йти з нами далі, ми повернемо вам гроші в повному розмірі. Інформація про діючі в Україні навчальні класи Соробан є на нашому сайті. Тут ви можете вибрати школу зі зручним розташуванням, записатися у відповідну до віку дитини групу, поставити запитання тренеру.

Вартість навчання в Дніпрі 1100900 грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.