Полтава

Ежемесячно добавляются новые группы
Малыши 5-6 лет
Полтава, ул. Котляревского, 1/27, Офис №304
Вторник c 17:30 до 18:50
записаться

Дети 7-11 лет
Полтава, ул. Котляревского, 1/27, Офис №304
Понедельник c 16:00 до 17:40
записаться

Вторник c 15:30 до 17:10
записаться

Воскресенье c 11:00 до 12:40
записаться

Школа усного рахунку Соробан в Полтаві

«Соробан» - школа усного рахунку в Полтаві. В Україні початок навчання швидкісному усному рахунку припадає на 2013 рік.

За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також малюки, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Для них ментальна арифметика найбільш корисна. Школярі 5 класу і 6 класи – діти віком до 12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку в Полтаві викладає програму нетрадиційної математики. Головною метою методики є розвиток мозку дитини. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні рахунки. Вони пересувають кісточки в рядах і візуалізують результати.

Школа покращеної ментальної арифметики в Полтаві

Основою навчання академії Платона є поглиблені і детально вивчені постулати Піфагора. Програма ж школи Соробан базується на вдосконаленій методиці усних обчислень, запозиченої з Японії. Вона доповнена комп'ютерними тренажерами. Скорочена тривалість занять і всього курсу навчання.

При цьому щоб діти опанували усний рахунок і навчилися з максимальною ефективністю використовувати свої ментальні можливості в Соробані розроблена унікальна методика викладання матеріалів, доповнена анімованими завданнями, веселими іграми. Виконуючи цікаві вправи в групі і вдома за комп'ютером діти постійно підтримують активність свого мозку, тим самим тренуючи розумові навички.

У Соробані не викладаються академічні математичні знання як у звичайній школі. Програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. Вміння проводити швидкий і безпомилковий усний рахунок – приємний бонус, додаток до безлічі розвинених розумових навичок.

Щоб записатися в Соробан в Полтаві, слід перейти в розділ сайту «Запис». Під час оформленні заявки необхідно вказати місто, вибрати місце розташування школи і зручний час занять. Дізнатися точно, скільки коштує навчання усному рахунку у Полтаві, можна тут.

Читать далее
Свернуть
Стоимость обучения 1100800 грн.
АКЦИЯ Регистрация до 31.08.2016г. цена - 800 грн./месяц. Стоимость обучения с 01.09.2016г. 1100 грн./месяц 1 ребёнок в семье - 800 грн./мес. Скидка на обучение 2-го ребёнка - 30% Скидка на обучение 3-го ребёнка - 40%
Если в течение пробного месяца наш курс Вам не подойдет, мы вернем Вам деньги.